Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi
Hotel doskonale położony z bezpośrednim dostępem do morza.
Pokoje bardzo czyste, miła obsługa.
Wyśmienita, urozmaicona kuchnia zadowoli nawet bardzo wybrednych
Gorąco polecam

Dziękujemy, Robert P
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Wspaniały hotel, w którym spędziliśmy z mężem i dwoma synkami (6 i 3 l.) niezapomniane chwile. To kompleks budynków z wygodnymi pokojami, sprzątanymi codziennie. Śliczne zielone skwerki ocienione palmami i sosnami. Baseny, które są zróżnicowane pod kątem głębokości. Codzienne animacje dla dzieci (gwiazdą jest uwielbiany przez dzieci Starky) i dorosłych (każdego dnia inny występ taneczny, wokalny lub magiczny). Personel przyjacielski, pomocny i bardzo otwarty na gości. Bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży, lazurowa woda sięgająca kolan ciągnie się do ok. 100 m od linii brzegu. Czego jednak najbardziej będzie nam brakowało (także mojemu synkowi-niejadkowi), to jedzenia - tak przepysznie przyrządzonych dań (szczególnie ryb i owoców morza) nigdzie nie jadłam. Pozdrawiam serdecznie personel, szczególnie menagerkę, która jest Polką. Do zobaczenia! :)

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy wspaniałe,cudowne 8 dni w hotelu, który z czystym sumieniem będziemy polecać każdemu. Komfort w każdym calu, czystość obiektu ,plaża, lazurowa woda. Można by pisać i pisać. Ale co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania to rewelacyjne,przepyszne, świeże , wykwintne i rozmaite jedzenieza którym będziemy tęsknić cały rok. Pozdrawiamy Asię, która serwowała potrawy z grila na b.wysokim poziomie. 6 z plusem za całokształt. Na pewno wrócimy za rok

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, wasylek
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

Spędziłam 10 wspaniałych dni w hotelu Iberostar PLaya de Muro Village.
Hotel jest rewelacyjny, położony tuż przy pięknej plaży z łagodnym zejściem do morza. Składa się z kilku budynków położonych w zadbanym ogrodzie, gdzie przeważają drzewa piniowe.
Pokoje duże, czyste, dobrze wyposażone z wygodnymi łózkami.
Personel był bardzo przyjazny i pomocny. Szczególne podziękowania dla pani Marleny Manager Hotelu.Jedzenie wyśmienite i różnorodne.
Jest to idealne miejsce na wyjazd we dwoje, a także rodzinny wyjazd z dziećmi.

Hotel oferuje coś dla wszystkich grup wiekowych, baseny, codzienne zajęcia - animacje, spa, bary i restauracje. Wspaniała lokalizacja i położenie!
Gorąco polecam to miejsce na bardzo wygodne, luksusowe, rodzinne wakacje.

Dziękujemy, Marzanna001
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Chętnie wróciłabym jeszcze raz do tego hotelu, super lokalizacja, pyszne jedzenie i przemiły uczynny personel. Dodatkowo niska zabudowa, dużo zieleni oraz piękna plaża sprawiają, że można tutaj naprawdę odpocząć. Polecam.

Dziękujemy, Travella84waw