Zrecenzowano: 9 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Przyjemny hotel, czysto, ładnie, przyjemnie, tuż przy pięknej plaży. Obsługa świetna, uprzejma, ciągle zainteresowana, na nic nie trzeba czekać. Jedzenie wyśmienite, trudno się powstrzymać by dwóch i więcej talerzy nie zjeść. Baseny ładne ale zimne i płytkie. Cisza i spokój, to nie miejsce do głośnego imprezowania. W okolicy potrzebne sklepiki i miasteczko gdzie można wybrać się na spacer. Pokoje ładne, komfortowe i czyste. Animacje bardzo fajne, drinki wyśmienite warte swojej ceny. Plaża świetna także do długich spacerów. Przy hotelu plac zabaw, dla dzieci, dobra huśtawka dla dorośłych :) polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, 625marcinc
Zrecenzowano: 27 czerwca 2015

Właśnie wróciliśmy z wakacji w Hotelu Iberostar Albufera Playa. Niestety nie jesteśmy zadowoleni. Hotel ma swoje wady jak i zalety. Najbardziej zawiodło nas jedzenie. Powtarzalne, nudne i nieświeże. Od przypalonych naleśników po cuchnące ryby i krewetki, ukiszone nieświeże gotowane warzywa itd. Naprawdę jestem zaskoczona opiniami ze jedzenie było dobre.
Podróżowaliśmy z małym dzieckiem. Wieczorami unikaliśmy klimatyzacji. Niestety smród kanalizacji był tak uporczywy,że trzeba było zamknąć okna i włączyć klimę, której strumień zimnego powietrza był skierowany bezpośrednio na łóżko. Genialne rozwiązania....gratuluje pomysłodawcy. Pozytywne strony tego obiektu to przemiła obsługa. Pokoje czyste, cały teren hotelu zadbany. Czyste baseny, piękna plaża. Fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Podsumowując jeśli chcieliby Państwo spędzić wakacje w zadbanym hotelu przy pięknej plaży,ale zupełnie wam nie zależy na jedzeniu polecam. Jeśli jednak jesteście smakoszami i macie pewne oczekiwania wobec 4 gwiazdkowego hotelu to szukajcie dalej.

Termin pobytu: czerwiec 2015
3  Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano: 15 września 2014

Plusy:
* bardzo ciche i spokojne miejsce,
* blisko plaża z pięknym pomostem.
* znakomite bardzo urozmaicone jedzenie
* przyjemna atmosfera, bardzo kulturalnie, nawet imprezy nocne były zorganizowane tak że nie przeszkadza gościom hotelowym

Minusy
Jedyny minus, to smród z klimatyzacji, ale dopiero ostatniego dnia pobytu.

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano: 13 września 2012

Bardzo miła obsługa jak i ludzie na całej wyspie. Hotel prawie czysty, słaba klimatyzacja i nie czyszczona. Jedzenie urozmaicone, bardzo smaczne. Tłumy wczasowiczów przy basenach, na plaży płatne parasole z leżakami 10euro za dzień, rezerwacja tylko cały tydzień nawet jeżeli nie korzystasz.
Mieliśmy pokój "z bocznym widokiem na może" - zero widoku, za to codzienny smród szamba wylewanego na trawniki.

Termin pobytu: sierpień 2012
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Aguśka B
Zrecenzowano: 17 maja 2012

Byłam w tym hotelu rok temu. Czytałam recenzje i jestem zdziwiona , że nikt nie napisał że strasznie śmierdzi szambem we wszystkich pokojach z bocznym widokiem na morze. Co z tego że pokoje , jedzenie i wszystko inne rzeczywiście jest ok. Więc nie wiem dlaczego ludzie o tym nie piszą? Nie czują? Wątpię! To straszne że jadąc na dwa tygodnie z dziećmi za kolosalne pieniądze na wypoczynek muszę wąchać smród.Po interwencji Pan zamienił nam pokój na taki bezpośrednio nad głównym holem.I tam nie śmierdziało ale niesmak pozostał. Proszę się przygotować na wieczorne spacery z nutką zapachu szamba a niestety przy tej wilgotności naprawdę smród dokucza.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze bezpośrednio nad głównym holem.W bocznych pokojach śmierdzi
Termin pobytu: lipiec 2011
1  Dziękujemy, Beata B