Playa de Muro
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel super, czysto świeżo i widać ze jest tuż po remoncie, pokoje jasne, przestronne, pyszne jedzenie, bardzo różnorodne, basen trochę za mały jak na ta ilość ludzi ale ogólnie ok, hotel położony na przepięknej długiej piaszczystej plaży, która w sierpniu była raczej tłoczna ale woda cudna i bardzo daleko w morze płytko, leżaki na plazy płatne , ogólnie bardzo polecam

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Super położenie, przyjazna obsługa , piaszczysta plaża , dobre jedzenie nie ma do czego się doczepić, weseli barmani , duże pokoje utrzymane w dobrych warunkach. Jak dla nas pomocna polska obsługa którą pozdrawiamy

Wskazówka dotycząca pokoi: super widok na morze
Dziękujemy, Tomasz H
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel super, szczerze polecam. Bardzo pomocna i uprzejma obsługa. Dużo atrakcji dla dzieci. Pyszne jedzenie. Czyste pokoje. Super animatorzy. W opcji all markowe alkohole oraz wszelkie udogodnienia nawet po wymeldowaniu z pokoju.

Dziękujemy, Krzysztof C
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urocze miejsce, pyszne jedzenie urozmaicone. Obsługa bardzo pomocna . Dużo atrakcji dla dzieci . Mieliśmy pokoj na 5 pietrze widok cudny. Choć ceny dość wysokie jak na hotel 4* mimo to warto odwiedzić ten hotel polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, AnnaGalu
Zrecenzowano: 28 czerwca 2018

Właśnei wróciłam z 2 tygodniowego pobytu w Iberostar Alcudia Park. Był to nasz drugi pobyt tam, po kilku latach. Rodzina 2 dorosłych i 2 dzieci 10 i 4 lata.Hotel świeżo wyremontowany. Pokoje jasne, przestronne, czyste. Ładne łazienki. Jak zwykle w Iberostarach świetne jedzenie. Hotel bardzo rodzinny - mnóstwo dzieciaków w różnym wieku. Nowy splash pool dla dzieci - nasz 4 latek nie wychodził z niego. Bardzo mili animatorzy w miniclubie. Animacje nienahalne - super foam party np;) Wieczorne animacje przyjemne, ale jeśli ktoś oczekuje profesjonalnych show to nie jest to ten poziom. Genialna plaża!! Spacerem do portu jachtowego ok 55 min.Starówka Alcudii - 20 min autobusem;)Przepiękna. Mam nadzieje, że jeszcze wrócimy do tego hotelu.Jest osobna częśc Star Prestige dla dorosłych a osobnym tarasem na dachu i dodatkowymi usługami zawartymi w cenie ale nei miałam okazji z tego skorzystać. Wyglądała super.

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, katepP8335KQ