Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 03/08
416 USD
284 USD
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (316 USD).

Hotel Playa Esperanza(Playa de Muro)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
284 USD
254 USD
  • Bezpłatny parking
Valentin Playa de Muro(Playa de Muro)
274 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 04/08
337 USD
325 USD
435 USD
  • Przy plaży
Grupotel Amapola(Playa de Muro)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 04/08
226 USD
217 USD
529 USD
412 USD
354 USD
332 USD
  • Przy plaży
Eix Lagotel(Playa de Muro)(Świetna cena!)
169 USD
154 USD
Hotels.com
  • Śniadanie w cenie
679 USD
661 USD
Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Hotel bardzo przyjemny i czysty. Dostaliśmy pokój na parterze z widokiem na ogrodzenie więc słabo, ale ogólnie większość czasu spędzaliśmy na zewnątrz. Wyposażenie pokoju (studio) w porządku, był czajnik elektryczny, lodówka, wszystko wg opisu. Jedzenie przepyszne, wybraliśmy opcję śniadania+obiadokolacje i to w zupełności nam, wystarczyło na cały dzień. Basen przy hotelu mało uczęszczany bo potwornie zimny, lepiej popluskać się w cieplutkim morzu. Pogoda była w kratkę (byliśmy w październiku) pod koniec padało. Obsługa miła, chociaż bardzo nastawiona na Niemców, nawet w pobliskich sklepach od razu witano nas "guten tag" :/ Ogólnie oceniamy na plus.

• Data pobytu: październik 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ko7aki
Zrecenzowano 24 października 2016

Jest to doskonałe miejsce na pobyt zarówno we dwoje jak i z dziećmi. Hotel bardzo czysty, świetnie zlokalizowany (bardzo blisko plaży). Apartamenty bardzo dobrze wyposażone, sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa miła i pomocna. Nasz pobyt zorientowany był głównie na kolarstwo, wybraliśmy ten hotel także ze względu na bliskość licznych wypożyczalni i możliwość przechowywania rowerów w apartamencie.
Szczerze polecam ten hotel!

• Data pobytu: październik 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Iza W
Zrecenzowano 18 października 2016

Hotel w miarę dobry oczywiście wszystko tam jest niemieckie polaków się traktuję jako tako. Telewizja niemiecka, obsługa mówi po niemiecku, imprezy na barze po niemiecku w większości.
Jedzenie mnie nie przekonało nie dobre ( śniadania jajecznica i parówki kiełbaski pod Niemców tylko tyle i owoce czasem zgniłe), (lunch taki sam jak kolacja przy czym na kolacje było troszkę więcej jedzenia) ( większość nie doprawiona wołowina zeluwa kucharz do bani). Obsługa w restauracji hotelowej profesjonalna super biegali jak przecinaki. Niepodobało mi się też to że jeść można było tylko o wyznaczonych godzinach i nie było przekąsek w między czasie a zwłaszcza na barze takich jak np. ciasto do kawy, frytki, owoce, jakieś małe dania. Pokoje super fajne salon sypialnia ale sprzątaczka nic tam nie robiła prócz poprawiania pościeli i poduszek i może wodą przeleciała podłogę w toalecie, pewnie jakby się jej zostawiło kasę to by umyła co trzeba. Ogólnie było całkiem fajnie można było się wyspać i teoretycznie zjeść i wypić. W październiku nie polecam.

• Data pobytu: październik 2016, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, SanTimel
Zrecenzowano 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Pokoje z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem. Jedzenie jedne z lepszych jakie udało mi się spodkać w hotelach. Bardzo miła obsługa. Nie wymagająca napiwków. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Hotel pomimo że starszy jest czysty i zadbany. Animacje są w zasadzie tylko dla dzieci. Lokalizacja też jest ok. Blisko do plaży. Pozatym jest to najładniesza część wyspy. Polecam

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Marcin Ś
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo, szczególnie rodzinom z dziećmi, bardzo przestronne pokoje, czyste z aneksem kuchennym, miła obsługa, pyszne i świeże jedzenie. Hotel leży blisko plaży. W zasadzie dobre miejsce wypadowe dla osób lubiących podziwiać uroki przyrody

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Justyna Ś