Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
314 USD
Booking.com
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 14% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 14% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (365 USD).

Valentin Playa de Muro(Playa de Muro)
236 USD
543 USD
397 USD
285 USD
  • Przy plaży
Eix Lagotel(Playa de Muro)(Świetna cena!)
173 USD
148 USD
galahotels.com
  • Śniadanie w cenie
Prinsotel La Dorada(Playa de Muro)
  • Bezpłatny parking
Zafiro Bahía(Playa de Muro)
  • Bezpłatny parking
Grupotel Amapola(Playa de Muro)
Zrecenzowano 24 października 2016

Jest to doskonałe miejsce na pobyt zarówno we dwoje jak i z dziećmi. Hotel bardzo czysty, świetnie zlokalizowany (bardzo blisko plaży). Apartamenty bardzo dobrze wyposażone, sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa miła i pomocna. Nasz pobyt zorientowany był głównie na kolarstwo, wybraliśmy ten hotel także ze względu na bliskość licznych wypożyczalni i możliwość przechowywania rowerów w apartamencie.
Szczerze polecam ten hotel!

• Data pobytu: październik 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Iza W
Zrecenzowano 18 października 2016

Hotel w miarę dobry oczywiście wszystko tam jest niemieckie polaków się traktuję jako tako. Telewizja niemiecka, obsługa mówi po niemiecku, imprezy na barze po niemiecku w większości.
Jedzenie mnie nie przekonało nie dobre ( śniadania jajecznica i parówki kiełbaski pod Niemców tylko tyle i owoce czasem zgniłe), (lunch taki sam jak kolacja przy czym na kolacje było troszkę więcej jedzenia) ( większość nie doprawiona wołowina zeluwa kucharz do bani). Obsługa w restauracji hotelowej profesjonalna super biegali jak przecinaki. Niepodobało mi się też to że jeść można było tylko o wyznaczonych godzinach i nie było przekąsek w między czasie a zwłaszcza na barze takich jak np. ciasto do kawy, frytki, owoce, jakieś małe dania. Pokoje super fajne salon sypialnia ale sprzątaczka nic tam nie robiła prócz poprawiania pościeli i poduszek i może wodą przeleciała podłogę w toalecie, pewnie jakby się jej zostawiło kasę to by umyła co trzeba. Ogólnie było całkiem fajnie można było się wyspać i teoretycznie zjeść i wypić. W październiku nie polecam.

• Data pobytu: październik 2016, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, SanTimel
Zrecenzowano 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Pokoje z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem. Jedzenie jedne z lepszych jakie udało mi się spodkać w hotelach. Bardzo miła obsługa. Nie wymagająca napiwków. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Hotel pomimo że starszy jest czysty i zadbany. Animacje są w zasadzie tylko dla dzieci. Lokalizacja też jest ok. Blisko do plaży. Pozatym jest to najładniesza część wyspy. Polecam

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Marcin Ś
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo, szczególnie rodzinom z dziećmi, bardzo przestronne pokoje, czyste z aneksem kuchennym, miła obsługa, pyszne i świeże jedzenie. Hotel leży blisko plaży. W zasadzie dobre miejsce wypadowe dla osób lubiących podziwiać uroki przyrody

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Justyna Ś
Zrecenzowano 7 września 2016

Naprawdę bardzo fajny i przyjemny hotel. Bardzo miła obsługa w restauracji, barze jak i w recepcji. Hotel może nie jest nowy ale w całości został odnowiony i to chyba nie dawno. Pokoje bardzo ładne i czyste. Jedzenie naprawdę smaczne każdy znajdzie coś dla siebie. W hotelu zatrzymuje się sporo rodzin z dziećmi ale zupełnie w niczym to nie przeszkadza. Lokalizacja również bardzo fajna, na plaże nie daleko wystarczy przejść przez ulice i zrobić kilka kroków i jest się na miejscu, plaża w okolicy hotelu jest piękna. Hotel znajduje się w typowym turystycznym hotelowym miasteczku gdzie jest pełno barów restauracji i sklepików. Moim zdaniem godny polecenia jak najbardziej.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ankkaaa