Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Fantastyczny hotel. Pięknie położony, przy samej plaży. Dużo leżaków przy basenach. Pięknie położona restauracja - bar przy basenie z widokiem na plażę i morze. Dobre i różnorodne jedzenie, szczególnie dla wielbicieli owoców morza i ryb. Fantastyczne animacje i atrakcje dla dzieci. Super panie animatorki - szczególne podziękowania dla Pani Kasi z Polski i Pani Kai:) Dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni - balona przez nas zwanej bąblem oraz z maty do skakania do wody. Piękna plaża z długim płytkim zejściem do morza - idealna dla dzieci.
Bardzo miły i pomocny personel.

Bardzo mile i pomocne Pani Marlena z Polski i Pani Radka - pozdrawiamy serdecznie:)
Jedyny mały mankament to malutka szafa w pokoju i trochę dla mnie niewygodny styl łazienki - za szklanymi drzwiami prysznic, za drugimi wc a umywalki we wnęce - co powoduje że jeśli jedna osoba śpi a druga chce korzystać z łazienki i zapali światło to jest to trochę niewygodne.
Cały pobyt oceniamy fantastycznie i na pewno wrócimy:) Do zobaczenia za roku! Piękne, słoneczne i beztroskie wakacje - dziękujemy.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Iberostar
Dziękujemy, M_MPMJ
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dobrze dostosowany dla rodzin z dziećmi, pokoje czyste, widoki piękne, obsługa przemiła, jedzenie wyśmienite, animatorka Pani Kasia z Polski miła i zawsze uśmiechnięta, dzieci z wielką przyjemnością chodziły na jej zajecia

Dziękujemy, 802przemys_awk
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel. Bardzo polecam dla wymagających gości. Czyste pokoje, super jedzenie, piękne położenie prze samej płazy. Podziękowania dla wspaniałej obsługi a szczególnie dla Pani Marleny Koszewskiej - bardzo uprzejma i pomocna osoba. Pełen profesjonalizm. Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Konstancja333
Zrecenzowano: 16 stycznia 2019

Wakacje marzeń. Obsługa i standard na wysokim poziomie. Codzienne animacje nie pozwalają się nudzić. Piękny ogród, plaża i baseny tworzą ten obiekt wyjątkowo przyjemnym do spędzenia wakacji. Ja z pewnością kiedyś tam wrócę.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, EldzaikM
Zrecenzowano: 24 października 2018

Byliśmy już szósty raz w hotelu sieci Iberostar. Ośrodek jest niezwykle czysty, zadbany, obsługa przemiła. Atrakcje dla dzieci zasługują na oklaski. Serdecznie dziękujemy Pani Radce, która otoczyła nas niesamowitą opieką, oraz przemiłej pani pokojowej Anie, która utrzymywała nasze pokoje w lśniącej czystości. Jesteśmy pewni, że to nie nasz ostatni pobyt w tym niesamowitym miejscu.
Pozdrawiamy, rodzina z Polski.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wiktoria N