Playa de Muro

Drugi raz bym nie skorzystała !

PLUSY: Czystość w pokojach które codziennie były sprzątane, blisko do wody, piękne plaże.

MINUSY: Jedzenie okropne codziennie to samo na jedno kopyto z małymi modyfikacjami. Pomimo wyboru pokoju 2 osobowego otrzymaliśmy pokój chyba 1 osobowy w którym ciężko było się poruszać jednym słowem masakra. Wi-fi to jakaś porażka. Mieliśmy widok na hotel obok. Nie życzę nikomu pokoju od tej strony! Codziennie animacje do późnych godzin tak głośne ze przez zamknięte okna dudniło jedno i to samo przez cały tydzień.

Dziękujemy, Aga W
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel cudowny! Przemiła obsługa! Jedzenie pyszne a alkohole na dobrym poziomie. W pokojach klimatyzacja, wifi oraz telewizja z polskim kanałem. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Łazienki czyste i bardzo ładne widać że były remontowane. Do plaży ok 500 m. Z basenu korzystałam tylko raz ponieważ opanowali go Niemcy którzy ciągle grali w nim w piłkę. Minusem były animacje. Uwaga na Elvisa który chodzi między stolikami i częstuje się naszymi drinkami. Lepsze animacje mają sąsiedzi na które mieliśmy widok z pokoju. Polecam hotel w 100 %.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Trip696332
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Miquel Àngel G, Director General, Grupotel AmapolaOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Thank you so much for your opinion.

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Bardzo dobry hotel, idealnie czysty, bardzo mily i pomocny personel, fantastyczna kuchnia, miejsce do ktorego warto wrocic, cudownie spedzony czas. Maly minusik to slabo dzialajace wifi w pokoju, ale to na prawde drobiazg. Szczerze polecam ten hotel

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, hejnakasia
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Bardzo miły pobyt w tym hotelu. Mogę polecić w 100 %
Pokoje sprzątane codziennie.Łazienki bardzo zadbane. Jedzenie bardzo dobre i dosyć zróżnicowane. Karta
all inclusive również dosyć bogata. Obsługa - rewelacja ! Szczególnie barmani przy basenie :)

Dziękujemy, Tomasz S

Just to say, thank very much!!

Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Hotel zdecydowanie odpowiada 4 a nie 3* Czas dojazdu z lotniska ok.50 min. Obsługa miła,przyjazna,bardzo pomocna.kelnerzy i barmani rewelacyjni.Pokój codziennie sprzątany.Jedzenie przepyszne.Drinki-lepiej brać np.gin z tonikiem niż ichniejsze drinki,bo mają zdecydowanie więcej alkoholu.
Przepiękny widok z 5 piętra na jezioro.Niestety minus za animacje. Piękna plaża 7-10 min od hotelu-cena za 2 leżaki i parasole 14 EUR.Kilka przystanków do Alcudi-cena za bilet 1,55 EUR (autobus nr 352.Niestety autobusy (nr 351) do Palmy jeżdżą jak chcą,kiedy chcą i nie zawsze zabierają turystów-można czekać nawet 2 godz.na przystanku,więc niech nikt nie narzeka na komunikację w Polsce:) W okolicy mnóstwo sklepików.

Dziękujemy, Marzena W