“całkiem smaczne ”
Karczma BIDA — recenzja

Karczma BIDA
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uważam, że jedzenie tutaj nie jest już tak dobre jak kiedyś, poziom restauracji spadł, mimo to nadal jest dobry, a jedzenie całkiem smaczne. Obsługa miła, czas oczekiwania czasami w normie, czasem zbyt długi.

Dziękujemy, 186wiolettak

Zrecenzowano 4 września 2019

Bidę znam od 2015 roku, kiedy pierwszy raz zajechałem tu jadąc do Lublina. W międzyczasie na pewno co najmniej raz zmienił się szef kuchni, ale pewne rzeczy pozostały niezmienne. Na przykład to, że porcje są ogromne i jeśli nie jesteś pumą albo niedźwiedziem to nie polecam kupowania zupy + II dania bo go po prostu nie zjesz. Myślę, że to jedna z tych restauracji w których marnuje się najwięcej resztek. Druga sprawa, która się nie zmieniła to tłustość potraw. Większość tych które próbowałem jest bardzo tłusta. Przykładowo wczoraj zamówiłem bigos i był niesamowicie wręcz tłusty, jak na potrawę, która tłusta z założenia nie jest. A do tego był bardzo słony. A czekałem na niego pół godziny To był zresztą mój ostatni pobyt w Bidzie. Generalnie nie polecam. No chyba, że lubisz wrzucać w siebie ogromne ilości jedzenia i nie ma dla Ciebie znaczenia, że jest to jedzenie tłuste i słone.

Dziękujemy, demes1984
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wiele razy byliśmy z rodziną w Bidzie i jeszcze 2 lata temu naprawdę wszystko było świeże i bardzo smaczne. Ostatnio, w ubiegły weekend wszystkie salatki podane do dania rybnego byly nieświeże. Widzieliśmy, że goście stolików obok również nie spozywali zadnych sałatek ze swoich dań. Frytki zimne. Pstrąg bez smaku. Danie męża- polowa kurczaka- wysuszone i nie do zjedzenia. Ja wiem, że w weekendy ludzi przez karczmę przewija się mnóstwo, ale od pewnego czasu widać, że właściciele idą tylko na ilość wydawanych dań a do dobrej jakości bardzo wiele już brakuje. Szkoda. Rozczarowanie spore karczą z tak dobrą rzekomo renomą...

Dziękujemy, Kot123445
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje w zupełności wystarczające dla dwóch osób nie polecam zamawiać w pojedynkę. Bardzo smaczne godne polecenia

Dziękujemy, mateuszszadowiak
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Posiłki smaczne a porcje ogromne, trzeba o tym wiedzieć zamawiając. Ruch duży a od piątku do soboty czasami trudno znaleźć wolny stolik.

Dziękujemy, maxoratalata

Karczma BIDA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie
Lublin, Województwo Lubelskie

Nałęczów, Województwo Lubelskie

Bogucin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma BIDA? Podziel się wrażeniami!