Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Byliśmy w Adlerze na wakacjach 4 osobową rodziną, hotel położony na pięknym, dobrze zagospodarowanym terenie, pokoje standardowe są za te pieniądze zdecydowanie poniżej standardu! Brak listew przypodłogowych, brak zasłon w oknach, brak lodówki, łazienka okropna z rozpadającą się szafką pod umywalką i przyklejającą się ceratą do pleców pod prysznicem !!, drzwi wejściowe z tektury. Widok z tarasu piękny na jezioro, niektóre pokoje z widokiem na parking. Wyżywienie bardzo dobre. Za wszystko trzeba płacić w hotelu - leżaki, kajaki, rowerki wodne, łodzie wędkarskie ceny z kosmosu. Strefa spa i baseny super! Reasumując, przyjeżdżając do tego hotelu pierwsze wrażenie WOW, ale niestety nie trwa to długo, pokoje standardowe są do remontu, przede wszystkim łazienki, ceny za wysokie jak za taką jakość !!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój komfort z widokiem na jezioro
Dziękujemy, KatarzynaAnna77
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Nie wiem co nas skusiło by wynająć domek w tym miejscu, jeden domek inny niż wszystkie, stary, brudny, stęchły. W pierwszym dniu dywan z salonu zwinęliśmy i daliśmy go na taras. Jeszce takiego brudu w dywanie widziałem! na wyposażeniu dwa przedłużacze,jeden wpięty w drugi by było jak obsłużyć telewizor i lodówkę. Telewizor z czasów PRL, dzieciom nie przeszkadzało lecz to już za duża oszczędność! Materac zasikany, wszystko by tylko jakoś to było! Na duży domek jednopalnikowa stara kuchenka. Domek sprawia wrażenie naprędce odnowiony, obity plastikiem by zakryć duchy przeszłości!
Dodam że basen dla gości hotelowych jest za darmo a dla reszty z tego ośrodka już płatny, Jedna godzina 12-13 dla dwójki dzieci plus dorosły 45 zł. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam białego domku.
2  Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Obiekt położony w pięknej lokalizacji. Dobrze wykonane zabiegi w spa - balijskie masaże wykonane przez rdzenną mieszkankę Bali. Jednakże już w recepcji czeka niemiła niespodzianka - szlafroki są dodatkowo płatne 20zł. Płatne są również leżaki, kajaki, rowerki wodne.W takim miejcu leżaki powinny czekać na gości i zapraszać do skorzystania z plaży. Kąpielisko jest niestrzeżone (a głównymi gośćmi hotelu są rodziny z dziećmi).
Hotelowa restauracja oferuje "ryby z porannego połowu" w ilości 1 kg i nie mozna zamówic polowy tej porcji.
Hotel oferuje wiele atrakcji dla dzieci - zatrudniona jest pani animatorka Dla dorosłych wieczorem są organizowane zajęcia typu pilates czy ćwiczenia na piłkach.
Parking przy hotelu jest zbyt mały.
Na każdej kondygnacji znajduje sie ogólnodostępne pomieszczenie z lodówką, czajnikiem, kuchenką mikrofalową Jednak nie ma tam herbaty czy kawy - goście muszą korzystać z własnej.
Strefa spa nie jest specjalnie oddzieloną częścią hotelu jak w pozostałych obiektach tego typu a jedynie korytarzem z gabinetami w których słyszalne są odgłosy z korytarza
.Strefa basenowa czynna jedynie w godzinach 9-12 i od 18 do 21. co pokrywa się z godzinami pozostałych atrakcji oferowanych przez hotel (np. obiadokolacji z daniami regionalnymi czy ogniskiem). W strefie basenowej jest śliska podłoga, radzimy zachować ostrożność.
Recepcja czynna w godzinach od 8 do 22.Pokój nie został posprzątany podczas naszego 3dniowego pobytu ani nie zostały wymienione ręczniki.

1  Dziękujemy, Zaklinaczhoteli
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazje być tam na weselu kilka dni. Miejsce bardzo ładne. Pokoje standard trochę małe. Brak klimy ,brak lodówek w pokoju. Obsługa miła i bardzo pomocna. Jedzonko bardzo dobre weselne jak i te na śniadanku. Spory wybór.
Miejsce posiada Spa, kąpielisko z pomostem,rowery wodne,place zabaw dla dzieci, miejsce na grill/ognisko/bar/restauracja i domki letniskowe.

Minusy:
- dojazd na sam ośrodek
- ceny (stosunek jakości do ceny)

Dziękujemy, STEFF_Legnica1986
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Położenie dość atrakcyjne, nad jeziorem, dużo zieleni, fajne widoki. Teren zadbany. Pokoje od strony jeziora na pewno atrakcyjniejsze od tych z widokiem na parking. Strefa basenowa rewelacyjna. Widać, że nowy obiekt i nie jeden luksusowy hotel może pozazdrościć. Śniadanie bardzo dobre, rewelacyjna kawa. Nic dodać. Pobyt kupiony w promocji więc pokój mały i ciasny z widokiem na parking. Miernie wyposażony choć czysty. Warto dopłacić za widok na jezioro i kilka metrów więcej. Minusem na pewno jest sąsiedztwo ruchliwej ulicy. Ciszy nie da się zaznać. Ocena wynika ze stosunku jakości do ceny. Życzę im jak najlepiej...starają się na pewno. Panie w recepcji bardzo sympatyczne.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Jarosław K