Krubki-Górki
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel położony na uboczu. Cisza, spokój, jest gdzie pospacerować. Dla dzieci plac zabaw na zewnątrz, sala zabaw zakurzona, zbyt duża ilość pluszowych zabawek, pozostałe zabawki dość mocno zużyte.
Pokoje duże, przestronne, trochę za dużo rzeźb na ścianach. Klimat robi wysoki sufit.
Jedzenie przepyszne, muzyka na żywo w sobotę.
W basenie woda bardzo zimna, nie ma możliwości żeby wejść do wody z dzieckiem.
Fajne animacje dla dzieci, kino wieczorne w dużej sali.
Ogólnie na krótki i szybki weekend w okolicach Warszawy fajne miejsce.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 134ewelinac
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odpoczywaliśmy parę dni w danym hotelu
Wszystko było dobrze.
Śniadanie bardzo dobre, kolacja tez nie zła. W sobotę była muzyka na żywo w ogrodzie.
Ale mam pare zauważeń: Sprzątanie pokojów nie zawsze dobre. Zapominają o kapciach, szlafrokach, o zamykaniu drzwi po sprzątaniu! Przychodzimy do pokoju a nasze drzwi jest otwarte.
Po drugie : niema chodników, wszystkie ścieżki z kamienia.
Również to jest niesamowite miejsce dla robienia zdjęć ))

Dziękujemy, StanislavZuichenko
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kozackie miejsce nic dodać nic ująć! Jazda konna, klub nocny, park i jedzenie - odlot!
Ze znajomymi bawiliśmy się świetnie. Stajnia bardzo zadbana, bardzo czysta (rzadko się to zdarza)! Obsługa uśmiechnięta, miła! Miejsce napewno jedno z fajniejszych z Mazowieckim!

Dziękujemy, juliakonstancjam
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel położymy w małej miejscowości. Bardzo oddalony od miasteczka lub ciekawych atrakcji.
Sam obiekt hotelowy posiada bardzo ładny park idealny na spacery ale nie z wózkiem dziecięcym gdyż droga wyłożona jest kamieniami!!!
Śniadania i obiadokolacje w pakiecie Travelist bardzo smaczne, porcje solidne.
Jest tylko jedna rzecz do której chciałabym się przyczepić to posągi gołych kobiet, piersi oraz pup jest tego ogromna ilość.
Ogólnie w hotelu cisza i spokoj wiec dla gości szukających tylko odpoczynku idealny.

Dziękujemy, magda-pn86
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Aktualnie jestesmy gośćmi w hotelu na dzien dobry zostaliśmy zaczekinowani do brudnego nie posprzatanego pokoju, a przyjechaliśmy 2 h po czasie na zameldowanie - po powrocie z trzeciego piętra pani była zdziwiona ze pokoj jest brudny i prosiła poczekac - od 2 h place juz za ten pokoj i jestem po 6 h podróży z małym dzieckiem ale ok czekamy. Pani proponuje pokoj w innym budynku nie wspomina jednak ze jest tam dzisiaj impreza weselna - czego dowiadujemy sie dopiero jak tam idziemy :( kolejna wtopa. Wracamy i czekamy o 18.00 pokoj jest niby gotowy - wchodzimy a tam jest prawie tak brudno jak było przed tylko nowa pościel i ręczniki położone. W łazience az czarno od kurzu - schodzę kolejny raz robie zdjecia brudu i plam i prosze o posprzątanie, niewiele to zmienia pokoj nadal brudny - na kanapie piach i okruchy od poprzednich gości, na drzwiach przyklejony jakis włos brudna mazią. Dzisiaj trzeci raz prosze o posprzątanie zobaczymy jak bedzie. Obsługa słaba nie radzi sobie pani na recepcji żali mi sie ze wszyscy przyjeżdzają i oczekują ze bedzie idealnie - CZYSTY POKOJ to podstawa obsługi hotelowej a nie ideał! STARAMY SIE nie zawracać uwagi na syf i dobrze bawić byle by nie złapać jakiegos grzyba w brudnej łazience. Nie polecam.

Dziękujemy, MrsKatarzyna