“Penne z szynką dojrzewającą bez szynki dojrzewającej”
Punkt Widzenia — recenzja

Punkt Widzenia
Nr 4 wśród 5 Restauracje (Skórzewo)
Zrecenzowano 13 września 2019

Penne z szynką dojrzewającą i suszonymi pomidorami było bez szynki dojrzewającej, zamiast tego była szynka gotowana przez co danie straciło walory smakowe. Szkoda, że tak wprowadza się klienta w błąd.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Z mojego punktu widzenia - "Punkt Widzenia" zasługuje na najwyższe noty. Jedzenie było bardzo dobre, kawa przepyszna, ciasta - palce lizać! Magiczny ogródek! Pokoje czyste, przestronne, bardzo ładnie urządzone. Obsługa miła i pomocna. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Stargardzianka
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko(krem z cebuli, hamburger i makaron), fajny klimat, miła obsługa, na pewno tu wrócimy! Szczerze polecam :)

Dziękujemy, 197wiktorw
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Nowoczesna, obsługa sprawna. Oczekiwanie na obiad długie.
Obiad: dwa razy dorsz z włoską kapustą i ziemniakami puree.
Porcja maleńka. Dorsz i kapusta smaczne. Ziemniaki puree - obrzydliwe. Rachunek wystrzałowy: bez pierwszego dania 90 zł. Nie zachęcam osób, które są rzeczywiście głodne.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, JacekSo

Punkt Widzenia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skórzewo, Wielkopolska

Plewiska, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Punkt Widzenia? Podziel się wrażeniami!