“Bardzo przecietnie”

Restauracja Nadwarciańska
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Radzewice)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje z mysla o pysznym domowym niedzielnym obiedzie. Zamówilismy żurek, kaczke i pstraga. Dania bardzo przecietne. Pstrag bez.smaku, kaczka bez zachwytu, konfitura z jablka niejadalna. Wystrój ponury, a ceny jak na ten standard odrobine za wysokie.
W okolicy z cala pewnoscia mozna znaleźć lepsze restauracje.

Dziękujemy, Bożena M

Zrecenzowano 22 lutego 2019

Jak wyżej. Nie wiedziałem, że istnieje taka perełka pod moim nosem a podobno restauracja już swoje lata ma. Trafiłem z polecenia. Niedzielny obiad przy topowych daniach lokalu. Uwielbiam czerninę, więc zawsze tam gdzie można to próbuję. Szczerze muszę przyznać, że tu jadłem najlepszą.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Nikifor12
Zrecenzowano 22 grudnia 2017

Całkiem w porządku lokal, oczekiwanie około 40 minut, pstrąg, indyk, suróweczki etc, bardzo smaczne. Atmosfera trochę ponura, mimo regionalenego wystroju, ale może to kwestia dnia :)

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, OlgaAleksandra
Zrecenzowano 11 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne pyszna kaczka podana w domowy sposób z pyzami, golonka również smaczna. Minus wystrój ale to miejsce takie po prostu jest .

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Trafiliśmy do restauracji z mężem po zwiedzaniu Rogalina. Kiedyś już wcześniej słyszałam o Nadwarciańskiej ale nie było nigdy po drodze. Teraz nadarzyła się okazja. Jesteśmy zachwyceni jedzeniem. Na początek zamówilismy czernine a na drugie danie mąż gicz, ja kaczkę. Jakie pyszne mmm. Mięciutkie mięso, mięciutkie pyzy, a kapusta kiszona i modra- nie jadłam do tej pory tak smacznych. Nawet zwykłe ziemniaki, które mąż dostał do giczy miały świetny smak. Chyba tak właśnie powinny smakować ;) Czernina była tak dobra, że zabraliśmy ze sobą 4 porcje na wynos.

Termin wizyty: sierpień 2017
2  Dziękujemy, moemi91

Restauracja Nadwarciańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Borówiec, Wielkopolska
Puszczykowo, Wielkopolska

Zaniemyśl, Wielkopolska

Kórnik, Wielkopolska
Radzewice, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Nadwarciańska? Podziel się wrażeniami!