“W porządku ale bez szału ”
Restauracja Stolove — recenzja

Restauracja Stolove
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Karłów)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w porządku, ale placki ziemniaczane podniebienia nie urywają.
Bardzo smaczny sernik w miseczce z bitą śmietaną i owocami.
Napewno jest tu potencjał na przyszłość.
Duży lokal z ładnymi widokami wokół.

Dziękujemy, 914paulinac

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w szoku! W regionie bywamy od dawna i wiemy, że nie brakuje tu dobrych miejsc... ale ta knajpa rozwaliła system. Autorska kuchnia, przepyszna, doskonały klimat, ogromny i bezpieczny płac zabaw. Sztos!

Dziękujemy, mazooor
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Dawno nie spotkałam się z takim brakiem organizacji. Zupy poddano po ok 40 minutach, o sztućce musieliśmy się upomnieć, ponieważ ich nie otrzymaliśmy. Krem z borowików smakował jak zupka z paczki, posypany były "grzankami" z paczki. Jeśli chodzi o dania główne to kotlet schabowy był bardzo cienki i suchy, smakiem przypominał kotlet że stolowki studenckiej. Kolejnym daniem był pstrąg. Ryba podana była z gałką ocznymi, które efektownie z niej zwisały. Najpierw podano dania główne, potem sztućce.
Wcześniej się nie spotkałem z taką kolejnością. Smakowo wszystko wypadało bardzo słabo. Wcale się nie dziwię,że są kolejne sezony "Kuchennych rewolucji ". Ciekawy wystrój i dobre piwo to za mało na dobrą restaurację.

5  Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja pozytywnie nas zaskoczyła, bo nie spodziewaliśmy się tak dobrego jedzenia w tak niewielkiej miejscowości! Bardzo przyjemny ogródek, uśmiechnięta i pomocna obsługa - pani z chęcią doradziła nam wybór dań. Rewelacyjna pomidorówka z lanymi kluskami. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego są negatywne opinie o plackach ziemniaczanych - moje były doskonale! Mega chrupiące, totalnie z ziemniakami, i - najważniejsze - nie było czuć w nich w ogóle tłuszczu. Do tego mięciutki karczek z delikatnym sosem i pieczone warzywa - bomba! Polecam też regionalne piwo pszeniczne. Ogólnie - świetne jedzenie na (prawie) odludziu.

Dziękujemy, jaciaj
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Nie polecam!!! Brak składników. Dania zimne i na pół surowe. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Dziękujemy, Stachursky

Byłeś(-aś) w Restauracja Stolove? Podziel się wrażeniami!