Świetny wypoczynek.

Jak jest dużo osob w parku to rzeczywiście nie jest przyjemnie. Ale tak jest wszędzie. W Julinku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
marcint22
Warszawa, Polska
Park Rozrywki ozrywki Julinek

Zrecenzowano: 3 lipca 2019
Karolina S

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Julinku byłem pięć razy w ciągu trzech lat.

Bardzo nam się tam podoba. Zrobimy sobie piknik, pochodzimy po parku linowym (uważam, że to najlepszy park linowy w jakim byłem), zerkniemy na występy cyrkowe (nie są najlepsze, ale mają podobać się najmłodszym), mniej korzystamy z innych atrakcji.

Słabiej oceniam gastronomię. Mimo, że coś się zmieniło, dalej to nie jest to.
Zaangażowanie obsługi (zatrudnionej tymczasowo) też nie jest najwyższe)

Wielkie gratulację dla zarządu parku, naprawdę z roku na rok widać przemyślane inwestycje.

Dziękujemy, marcint22
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Atrakcje przestarzałe, jedzenie zimne i niesmaczne. Karuzele stare. Obsługa niezainteresowana. Szkło na ziemi.

Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Fajnie ze na świeżym powietrzu, koszmarem jest brak zapewnionych podstaw bezpieczeństwa, brak siatek zabezpieczających, instuktorzy beznadziejnie prowdzący szkloenia, w pośpiechu, poprosiłam o powtórzenie gdyż dzieci nie zrozumiały, ponieważ pani a własciwie dziewczyna która wlasnych dzieci raczej nie posiada, odpowiedziała że wolniej się nie da, na pytania dziecka czy dobrze się zapięło odpowiadała ironicznie "a jak myślisz", na torach wspinaczkowych znikoma pomoc instruktorów, jedna pani pomagała bez zbędnych komentarzy, ogólnie płacimy za atrakcje bez zapewnionego bezpieczeństwa oczywiście podpisując oświadczenie ze to na naszą odpowiedzialność, nie polecam

1  Dziękujemy, Karina K
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Zgadzam się że za drogo jest teraz, tym bardziej że dzieci nie korzystają ze wszystkich atrakcji w tak zwanym pakiecie. I najważniejsze - nie ma jednej z głównych atrakcji w gorące dni a mianowicie wielkiej wodnej zjeżdżalni na której świetnie się dzieciaki bawiły w zeszłym roku. Plusem jest że pomyśleli żeby jednak w pakiecie znalazło się 1 przejście w parku linowym bo w maju musieliśmy za nie dodatkowo zapłacić.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 23 maja 2019

Skandal, pobieranie "z góry" 48 zł za atrakcje, z których dziecko nie korzysta (bo za małe, bo za duże, boi się, nie chce), bez możliwości dostosowania oferty.
Poprzednio za wejście płaciliśmy 5 zł od osoby i opłacaliśmy atrakcje, z których korzystały dzieci (tak powinno być). Od maja 2019 wprowadzono ww. zmiany. Pozytywne opinie przedstawione na tej stronie są z 2018 r. W zeszłym roku jeździliśmy do Julinka co najmniej 1 w miesiącu i byliśmy bardzo zadowoleni. Płaciliśmy za to, z czego korzystaliśmy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, slawkuch