“Wspaniałe jedzenie 3 minutki od Wrocławia”
Restauracja Po Drodze — recenzja

Restauracja Po Drodze
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kryniczno)

Byliśmy z narzeczoną kilka razy, zawsze wszystko na najwyższym poziomie, począwszy od miłej i gościnnej atmosfery, a skończywszy na smacznych zupach, pizzach i genialnych deserach. Pizza z buratą i pizza z wołowiną są moimi ulubionymi. Policzki wołowe były fantastyczne!
A jak ktoś lubi piwo to też najdzie coś dla siebie :)

Dziękujemy, 513pawe_w

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja na wysokim poziomie. Starannie i pysznie przyrządzone dania. Makaron to było normalnie niebo w gębie.
Dwa minusy - ceny są wysokie, jak na miejscówkę i kompletnie nie podobało mi się, że kelner obsługujący był w krótkich spodenkach.

Dziękujemy, qinkol
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z 15 razy i nigdy do niczego się nie mogłem doczepić. Naprawdę szacunek za staranność i pomysły łączenia smaków. Obsługa super profesjonalna. Polecam wszystkim

Dziękujemy, X5595TIstefanb
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja!
Bardzo miła obsługa, pyszne dania - gorąco polecam kaczkę i chłodnik. Na deser nie było już miejsca ale na stoliku obok wyglądał przepysznie.
Gorąco polecam

1  Dziękujemy, Ada G
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i dobrze podane jedzenie, pyszne policzki wołowe polecam bardzo. Zupy też są bardzo smaczne.

1  Dziękujemy, wojteklo

Restauracja Po Drodze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kuraszków, Województwo dolnośląskie

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Po Drodze? Podziel się wrażeniami!