“polecam pstraga”
Bieszczadzki Brat — recenzja

Bieszczadzki Brat
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Berezka)

po trudach pływania na solinie w drodze powrotnej doslownie kilka kilometrow od Polanczyka moze nie wyględne miejsce ale pstrąg smaczny ładnie podany i nie trzeba na niego czekac wiecznosci

Dziękujemy, Yurek E

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo długi czas oczekiwania (około godziny), kompletnie niekompetentna i niemiła obsługa, kelnerki nie znają nawet 5 rodzaju piw, które były dostępne, dania wydawane w nieprawidłowej kolejności, najpierw dostaliśmy drugie danie, a po godzinie zupę, o która oczywiście sami musieliśmy się upomnieć. Jeśli chodzi o smak to dania bez smaku, wiec właściwie nie było warto czekać. Mega słabizna i warto poszukać czegoś innego w okolicy. Nie polecam!

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza. Czekaliśmy tylko około 15 minut, obsługa miła a ceny raczej standardowe. Ciasto pizzy cieniutkie, szerokość 32 cm. Knajpka zaraz przy drodze, łatwo znaleźć.

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Długi czas oczekiwania zniechęca do tego aby w przyszłości powrócić w to miejsce. W momencie gdy weszliśmy do lokalu były zajęty jeden stolik, jednak czas oczekiwania na pstrąga dobił do godziny. Pizza była bardziej zapiekanką, składniki średniej jakości. Jeśli ktoś ma dużo czasu na oczekiwanie to polecam zjeść rybę, ta była w porządku.

Dziękujemy, ajgunia
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Świetny pstrąg, świeża ryba,dobrze przyprawiona, nieprzesuszona,trochę długi czas oczekiwania, ale warto było, na pewno tam wrócę

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AgnieszkaM637

Bieszczadzki Brat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Myczkowce, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie
Wołkowyja, województwo podkarpackie

Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Bieszczadzki Brat? Podziel się wrażeniami!