Berezka
Zrecenzowano: 8 października 2018

W Chacie w Bieszczadzie byłam ze znajomymi w październiku tego roku. Super miejsce, piękne widoki, fajny domek z dobrze wyposażoną kuchnią, fajnie urządzony, drewno do kominka codziennie dostarczane. Jedyny minus jest taki, że Chata podzielona jest na cztery części (cztery oddzielne wejścia) i słychać sąsiadów obok. Jeśli trafią się głośni to może być to uciążliwe. Ogólnie w 100% mogę polecić. Sama chętnie wróciłabym do Chaty w Bieszczadzie :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, mka20182018
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce. Super właściciele. Serdecznie polecam. Wysoki standard oraz dużo atrakcji :) miejsce do grillowania dla dzieci trampolina oraz bali z wodą... Sauna....... Wszystko czego dusza zapragnie

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Przemooooo
Zrecenzowano: 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe i sympatyczne miejsce. Apartamenty miłe dobrze urządzone. Jedynym mankamentem sa dosc cienkie sciany miedzy apartamentmi bo jak zbajdzie sie ktos nie szanujacy spokoju innych to nie pośpi w nocy. Polecamy pobyt tutaj

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, sebekkrup
Zrecenzowano: 5 maja 2016

Chata w Bieszczadzie to doskonałe miejsce na wypoczynek, zostaliśmy bardzo gościnnie przyjęci, właściciele służą pomocą w każdej sprawie. Wanienka dla dziecka czy krzesełko do karmienia? Oni są przygotowani pod każdego klienta. Do dyspozycji sauna, zadaszone miejsce na ognisko/grilla. Przepiękna okolica i doskonała baza wypadowa na wycieczki. Gorąco Polecam zarówno dla rodzina z dziećmi jak i na wypad ze znajomymi.

Termin pobytu: maj 2016
3  Dziękujemy, Daniel0s80