Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo miło wspominamy nasz pobyt w Willi. Zawsze powtarzam że to ludzie tworzą miejsce i dokładnie to tyczy się Willi Sosnowa Ostoja! Czuliśmy się tam jak u siebie! Gospodarze dbają każdy najmniejszy szczegół, aby każdy gość był zadowolony! Pyszne jedzenie, śniadania do wyboru do koloru, domowe obiadokolacje, bogate zaplecze ( basen, grill, stół do tenisa stołowego, siłownia) duże i wygodne łózka oraz piękne widoki roztaczające się z okien, ale przede wszystkim życzliwi i pogodni gospodarze sprawią ze z pewnością tam wrócimy:-) Dziękujemy serdecznie i polecamy wszystkim!!! Rodzinka 2+3 :-)

Dziękujemy, MAJkids
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr K, Właściciel, Willa Sosnowa OstojaOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Kochani, mamy podobne zdanie miejsce tworzą ludzie i relacje w tym miejscu także ale.... z obu stron. Więc by było fajnie i sympatycznie nie wystarczy gospodarzy, do tego potrzeba też gości np. takich jak Wy, Rodzinka 2+3 ;-).
Dlatego dzięki za to, że pomogliście taka atmosferę wytworzyć, za każdy uśmiech i ogromną życzliwość...my też to odczuwamy. Pozdrawiamy serdecznie i oczywiście zapraszamy ponownie :-)

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogła bym napisać poprostu super ale to było by za mało. Cudowne miejsce tworzone przez wspaniałych ludzi. Cisz, spokój i cudowne widoki. Idealne miejsce aby odpocząć, zrelaksować i odciąć się od zgiełku miasta. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Krysia73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr K, Właściciel, Willa Sosnowa OstojaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Pani Krysiu jeszcze raz bardzo dziękujemy za dobre słowo. Bardzo nas cieszy, że choć krótko to może jednak udało się odetchnąć i chwilkę odpocząć :-). Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Weekend spędzony w bardzo miłej atmosferze. Bardzo rodzinnie. Wszystko się da Właściciele cały czas uśmiechnięci, zadowoleni z życia, zarażają pozytywna energią. Czysto i schludnie. Do dyspozycji gości całą dobę bufet z herbatą i kawą dostępny nieodpłatnie. W cenie pokoi sniadania ze szwedzkim stolem i przygotowywanymi na bieżaco dodatkowymi potrawami (jajecznica, racuchy z owocami). Dodatkowo skorzystaliśmy z możliwości domówienia obiadokolacji - strzał w 10. Do tego mała siłownia do ćwiczeń i sauna do relaksu. Super miejsce do trenowania w górach. Przed budynkiem basen dla gości. Widok na góry. Fajne miejsce. Wrócimy na pewno

Dziękujemy, magdalena_991
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr K, Właściciel, Willa Sosnowa OstojaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Kochani staramy się by było u nas mega dużo pozytywnej energii i dobrych emocji, uśmiech zdecydowanie pomaga ;-)...ale trzeba też rzec, że jesteśmy dobrze zmotywowani, mamy takich szalonych pozytywnie biegaczy, którzy nie pozwalają nam użalać się i swoimi jakże skromnymi osobami i oczywiście konkretnymi osiągnięciami "uświadamiają, że się da", nawet jak sie nie da ;-P. Dzięki wielkie za odwiedziny, za herbatkę z kopru i szklany upominek ;-). Pozdrówki i zapraszamy nie tylko na treningi.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Zadbany, przyjemny pensjonat. Przystosowany na wypoczynek zarówno dla
rodzin z dziećmi jak i grup zorganizowanych. Śniadania i obiadokolacje bardzo dobre. Piękna, spokojna okolica. Niewątpliwie wizytówką i największą zaletą Willi Sosnowa Ostoja są wspaniali właściciele. Dziękujemy!

Dziękujemy, dekormonia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr K, Właściciel, Willa Sosnowa OstojaOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Pani Moniko jak już pisałem, ogromna przyjemność móc przyjmować i choć trochę zadbać o wypoczynek tak fajnej i sympatycznej rodzinki. Czekamy na powiększenie "ekipy" ;-), trzymając mocno kciuki. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia :-D

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Ciepło, czysto i wygodnie. Doskonałe jedzenie, sauna i wygodny dojazd do Zakopanego. Jednakże to właściciele są najwspanialsi - pogodni, pomocni, poświęcają uwagę każdemu z gości i udzielają wskazówek odnośnie tras, gastronomii czy sposób na spędzenie wolnego czasu. Z całą pewnością wrócimy. Dziękujemy!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Łukasz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr K, Właściciel, Willa Sosnowa OstojaOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Panie Łukaszu dziękujemy za tyle dobrych słów, powiem szczerze zaczynałem myśleć że nic nie napiszecie...a to zawsze daje do myślenia ;-)...ale moje obawy były bezzasadne, wprost przeciwnie chwalicie i to nas osobiście...więc jesteśmy szczęśliwi.

Także zapraszamy ponownie :-)