“Przyjemne miejsce, aby odpocząć i zregenerować siły. ”
Kawiarenka — recenzja

Kawiarenka
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Sokołowsko)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne wnętrze wita gości przyjemną muzyką i bardzo miłą obsługą. W kawiarni można, jak sama nazwa wskazuje, napić się kawy i zjeść pyszne ciasto bezowe. Zaskakuje za to możliwość zjedzenia pizzy i makaronu oraz wypicia bardzo smacznego grzanego piwa. Zatem niepozorna z zewnątrz kawiarenka ratuje głodnych turystów z jeszcze bardziej głodnymi dziećmi. W Sokołowsku trudno o konkurencyjny obiekt wiec tym bardziej gorąco polecam!

Dziękujemy, 787tomaszl

Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Beza duża, ale trzeba wziąć pod uwagę, że składa się głównie z powietrza, więc bez problemu uda się ją zjeść. Pizza na ciekawym cieście - jakby podpłomyk i prawidłowo podpieczona jak lubię z lekko przypalonymi miejscami. Pizza trochę za słona, ale zjadłem z apetytem. Wybrałem najprostszą, bo nie lubię dużej ilości dodatków. Miejsce wyjątkowe, jak będę miał gości to ich tu zaproszę. Sokołowsko trochę opuszczone, ale cisza, spokój i relaksująca atmosfera.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Weissteiner
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Tagliatelle z mikrofalowki, pizza niedorobiona. Szef kuchni nie zna się na kuchni. Za to tort bezowy super. Jako kawiarnia ok, jako restauracja nie ok.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Kawiarenki trafiliśmy z polecenia. "Musicie spróbować bezę", usłyszeliśmy. Dobra rada, jeśli będziecie się tam wybierać w niedzielę, zdecydowanie polecam zarezerwować stolik, nie wiem, jak wygląda to w pozostałe dni tygodnia, ale tylko cudem chyba udało nam się znaleźć stolik w niedzielne popołudnie. Lokal nie jest zbyt duży, za to bardzo popularny w okolicy. Bardzo dobra kawa. Beza, tak reklamowana, pycha! Porcja była olbrzymia, ale zniknęła błyskawicznie. Lokal oferuje również dania kuchni włoskiej, w tym pizzę. Jedyny mankament przy dużej ilości ludzi to długi czas oczekiwania, ponieważ płaci się i składa zamówienia przy kasie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Natalia B
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Beza jak i tiramisu najlepsze jakie jadłam w życiu ❤ Miejsce godne polecenia, jesteśmy częstymi gośćmi

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 522gabis

Kawiarenka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubiąż, Województwo dolnośląskie
Mazurowice, Województwo dolnośląskie

Sokołowsko, Województwo dolnośląskie
Środa Śląska, Województwo dolnośląskie

Środa Śląska, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kawiarenka? Podziel się wrażeniami!