Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wakacje z atrakcjami dla dzieci, tym kieruje się wielu rodziców wybierających ten hotel. W tym ja. I niestety zawiodłam się... Zaczynając od dmuchawców: one zagrażają życiu dzieci. Są dziurawe, nie dopopowane. Praktycznie nie powinno się z nich korzystać. Nikt ich nie pilnuje, ilość dzieci na nich jest nieograniczona. Przez to dziwię się, że jeszcze tragedia się tam nie stała. Już 1 z 2 dmuchancow nie jest nadmuchiwany, przez co na tym 1 jest dramat...Zgłoszone do recepcji bez echa. Trampolina jest pourywana, można się połamać... Pokoje zabaw to stare, brudne, zdewastowane zabawki. Aż szkoda na to patrzeć, bo mogłoby być przyzwoicie gdyby ktoś o to zadbał.
Kolejna rzecz to balkony. Są tak zrobione, że moje 1,5 roczne dziecko spokojnie dołem przez nie wypadnie. Więc balkon dla nas nie istnieje mimo pięknego widoku...
Szkoda, bo widać że początki były niezłe, ktoś zainwestował, ale zapomniał, ze w taki biznes trzeba dokładać i o niego dbać.

Dziękujemy, Olga R
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem polecam pobyt w tym obiekcie. Wraz z rodziną mieliśmy apartament w budynku Bormio. W budynku na parterze pizzeria LA Sienna - pyszna pizza i piwa regionalne, krem z pomidorów. Przed ejsciem wielki plac zabaw:dwa dmuchane, plac zabaw dla małych dzieci, drugi plac dla trochę większych i mały basen z wodą do kolan dla maluchów. Jedzenie w restauracji w budynku głównym, bardzo smaczne i w dużym wyborze. Nie wszyscy wiedzą, że obiadokolacja od 15.00 - można zjeść bez zbędnego tłumu. Można się przyczepić do różnych zeczy jak np. Letnia woda ok 22.00, ale jak dla nas to bez znaczenia. Basen za mały - może nie jest za duży ale wg mnie jest super. Z czystym sercem polecam Aparthotel Czarna Góra.

Dziękujemy, czesiu78
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Właśnie jesteśmy w aparthotel. Zacznę od pozytywów bo jest ich znacznie mniej niż negatywów - pokój jest ładny i czysty, duży bezpłatny parking podziemny, piękne widoki fajne sauny niestety czynne od 16.
Minusy
1. Balkony w pokojach są połączone wiec można przechodzić między nimi co jest olbrzymim minusem biorąc pod uwagę fakt, iż nie ma klimatyzacji i cała noc balkon musi być otwarty bo w pokoju można się udusić z gorąca
2. Jest niesamowicie głośno mnóstwo rodzin z dziećmi które siedzą przed hotelem i wrzeszczą, jeśli ktoś szuka spokoju to zdecydowanie nie tutaj
3. Stefa SPA to żart, malutki basen i jedno jacuzzi wszystko zatłoczone i pełne dzieci które np wskakują i nurkują w jedynym jacuzzi w ośrodku, jacuzzi więcej nie działa niż działa. Kolejne zaskoczenie z basenu widać taras na który nie można wyjść bo jest to cytuje „Wyjście ewakuacyjne wiec drzwi są zamknięte” nie ma wiec żadnego miejsca żeby usiąść poopalać się i poczytać. Zero wykorzystania pięknej okolicy wszystkie miejsca gdzie można wyjść zabetonowane a jedyne gdzie można usiąść to przy parkingu pod wejściem. Taras przy restauracji zamknięty poza godzinami podawania posiłków. Na balkonach nie ma nic wiec ram również nie można usiąść a nasze pytanie czy można dostać jakiś leżak na taras spotkało się z wielkim zaskoczeniem.
4. Śniadanie dobre ale znów mnóstwo ludzi, słabe ekspresy.
Podsumowując miesiąc wcześniej byliśmy w 5 gwiazdkowym spa za bardzo podobna cenę standardu nie da się jednak porównać. Nigdy tu nie wrócimy wyjazd w góry do SPA aby siedzieć w pokoju bo nie ma innego miejsca gdzie można pójść w tym „hotelu” to wielka pomyłka. Miał być to wyjazd w czasie którego mój Partner będzie jeździł rowerem a ja spędzę cześć czasu w SPA, mój czas w SPA to siedzenie w pokoju bo „spa” to płac zabaw dla dzieci do którego niemal nie da się wejść.

Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Niestety zacznę od negatywnych aspektów - jestem świeżo po powrocie z tygodniowego pobytu z dziecmi:
- "dzienne" sprzątanie pokoju jest tylko na życzenie(trzeba wywiesić wywieszkę na klamkę - to akurat nie jest problem) i sprowadza sie głównie do wyniesienia worków na śmieci - za pierwszym razem nawet nie został pokój odkurzony (nie oczekuje ze będzie idealnie, ale pierwsze "sprzątanie" dzienne mielismy na trzeci dzień bo nie wiedzielismy ze trzeba wywieszkę wywiesić i było trochę okruchów, etc)
- woda pod prysznicem nieustannie zmienia temperaturę - raz zimna, raz gorąca na jednym "odkręceniu" (może to wada konstrukcyjna i za mała rura doprowadzająca do hotelu) ale w zasadzie nie dało się umyć, nie mówiąc już o myciu dzieci.
- bardzo słabe ekspresy do kawy przy śniadaniach
- dwie windy przy takim obłożeniu jak teraz początek wakacji to zdecydowanie za mało - cały czas kolejki do wind(tego raczej sie nie uda poprawić, ale może nie zawsze jest takie obłożenie)
- basen mały i zatłoczony, brak zewnętrznego basenu - łatwe do poprawienia przy takim tarasie, nie licze baseniku dla dzieci o wym. ok. 4x3m przy sąsiednim budynku
- brak klimatyzacji w pokojach

Oczywiście są też plusy:
- piękne otoczenie hotelu - to jest największy plus
- jakość jedzenia całkiem dobra, smaczne śniadania i obiadokolacje
- otoczenie rekreacyjne niezłe (wyciąg, park linowy, zjazd "Czarną żmiją")
- darmowe dmuchańce dla dzieci, trampoliny

Ogólnie jak z dziećmi to warto się wybrać do aparthotelu ale krótko np. 3 dni, bo tygodniowy pobyt to dzieciom nudzić zaczyna po 4tym dniu pobytu i trzeba się już samochodem wybrać w dalszą okolicę.

Dziękujemy, Lordu D
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel w Internecie wygląda ok. Niestety tak nie jest. Najgorsza jest kwestia wody. Zmienia się momentalnie z zimnej w wrzątek. To jest niebezpieczne. Ostrzegam rodziców z dziećmi. Kawa okropna. Nigdzie nie piłam takiego syfu. 1 lipca gdy zwiększyła się liczba gości zamienili masło na margaryne. Masakra. Po wywieszeniu zawieszki z prośbą o posprzątane pokoju nikt go nie odkurzył. Wszystkie automaty i gry płatne.

Dziękujemy, Justyna B