Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

Byliśmy w sierpniu 2 tygodnie i od razu napisze, że z chęcią tutaj wrócimy. Głusza, puszcza, nieopodal malutka wieś Poczopek. Dla koniarzy super miejsce zarówno do jazdy na maneżu jak i wypraw w teren. Ja osobiście konny nie jestem ale rowerowy a dla takich osób tras jest tutaj co niemiara. Szerokie, równe, ubite trasy przez puszcze, gdzie można spędzić godziny zwiedzając okolicę i oglądając miejscowa faunę i florę (ja np.: niespodziewanie trafiłem na rodzinkę żubrów). Sama Stanica to miejsce spokojne, gdzie czas wolno płynie, gdzie mamy cisze i spokój bo dostęp zarówno do sieci komórkowej jak i do Internetu jest bardzo ograniczony (np.: mam telefon w orange i nie miałem zasięgu a wifi jest tylko w pobliżu głównego budynku). Tylko odpoczywać. Współwłaścicielka- Pani Edyta to bardzo miła, uśmiechnięta i służąca pomocą w każdej sprawie osoba. Gdy nie mamy pomysłu na pobyt, chętnie pomoże znaleźć jakieś pasujące nam atrakcje. Współwłaściciel –jest specyficzny, zastanawiałem jak go określić i wymyśliłem, że można to opisać że jest szorstko miły, czyli trzyma dystans, co w tym wypadku oznacza, że nie jest niemiły ale też nie jest szczególnie wylewny. Warunki zakwaterowania są ok. czyste duże pokoje, wygodne łóżka, co kilka dni wymieniane są ręczniki. Panie pracujące w Stanicy, szczególnie myślę o Paniach pracujących w kuchni, przemiłe i potrafią robić kulinarne cuda. Babka ziemniaczana w ich wykonaniu była najlepsza babka jaka jadłem w życiu:) Pycha. Ale uwaga przez to trzeba uważać bo pewnym czasie trudno jest dopiąć spodnie:). Polecam to miejsce dla osób, które chcą naprawdę odpocząć z dala od zgiełku i tłumów ludzi. Spokój i cisza to cechy charakterystyczne tego miejsca. Mi to bardzo odpowiada i dlatego jak napisałem na wstępie z miła chęcią tutaj wrócę:)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Bisclavrett
Zrecenzowano: 17 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawe, niebanalne miejsce. Mozliwa nauka jazdy konnej, jazdy w terenie itp. Miejce nie tylko dla koniarzy ale tez grzybiarzy, rowerzystow, spacerowiczow itp. Plac zabaw dla dzieci. Wypozyczalnia rowerow. Bryczki, kuligi itp. Mozna nawet postrzelac z łuku. Doskonale, domowe jedzenie. Nie ma karty. Wszyscy goscie jedza razem to co jest. Pysznie. To tworzy atmosfere. Obiekt prowadzony przez wlascicieli. To czuc. Warunki pobytu dalekie od luksusu ale wygodnie, czysto i milo. Nie jest to typowy hotel ale gorąco polecam! Doskonala baza wypadowa do zwiedzania okolicy- Supraśla, Kruszynian i wielu innych

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, 269s_awekr
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce położone w cichej, spokojnej, zielonej i urzekającej okolicy. Wygodnie wyposażone pokoje ze wspaniałym widokiem z tarasu. Czysto, świeżo i domowo. Fantastyczne posiłki, czuć serce wkładane przez przemiłe panie gotujące. Mistrzynie smaków!!! Opieka właścicielki na najwyższym poziomie. Pomocna, serdeczna i pełna dobrych emocji kobieta. Obecność zwierząt (konie, psy, kocury) sprawia, że pobyt jest sielski i uspokajający. Brak zasięgu niektórych sieci komórkowych pozwala oderwać się od codzienności. Polecam i bardzo dziękuję za wszystko. Na pewno wrócę!!!

Termin pobytu: kwiecień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, makarim
Zrecenzowano: 25 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Jestem drugi raz i będę wracał. Wspaniała atmosfera, bardzo mili i życzliwi Właściciele i obsługa. Bardzo smaczna domowa kuchnia zagraża mej wadze. Możliwość wypożyczenia rowerów. Rozbudowana oferta dla koniarzy. Fajne rodzinne pokoje. Polecam

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, 844kubat
Zrecenzowano: 21 lipca 2014

Polecam, bardzo mili wlasciciele, cudowna obsługa, czyste przestronne pokoje, piękna okolica, piękne konie (dzieci były zachwycone, rodzice też:). Idealne miejsce dla rodzin z małymi i dużymi dziećmi, piękne tereny do jazdy na rowerze.

Termin pobytu: lipiec 2014
3  Dziękujemy, Andrzej J