“Polecam”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Opis: Domowe włoskie jedzenie w najlepszym wydaniu, oryginalne włoskie składniki i wszystkie potrawy przygotowywane na bieżąco. Do tego włoskie wina i niezapomiane klimatyczne miejsce.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza, duży wybór. Fajny pomysł na zamawianie. bardzo mila obsługa fajne miejsce , z dobrą energią. Polecam

Dziękujemy, Betelgeza S

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo pyszne . Miła obsługa i czas oczekiwania również bardzo szybki. Co do cen to trochę droższe niż w innych lokalach ale za dobre rzeczy trzeba więcej zapłacić

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w tej restauracji trzeci raz i na pewno nie ostatni. Obsluga miła i wie co podają. Opowiadają o daniach inproduktach z dobrą ich znajomością. Pizza, makaron i desery niesamowicie dobre. W końcu pracują tutaj Włosi:) miejsce kawałek od Torunia ale zdecydowanie warto wybrać się na wycieczkę rowerową lub wypad ze znajomymi czy randkę:)

Dziękujemy, Tomek F
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Zamówiliśmy pizze wg własnej kompozycji, jednak ani męża ani moja nie miała tego czegoś, po co można by było tam wracać. Ciasto ok, choć twardawe, sos pomidorowy kwaśny, jak sos ze słoika bez przypraw, sera bardzo dużo, ale bez wyrazu. Brak totalnie jakichkolwiek przypraw. Może należało to w menu dobrać, nie wiem, kelnerka o tym nie informowała. Słaby wybór oliw do pizzy. Niby włoska, ale jadałam lepsze, ta była do zjedzenia, ale bez szału, żadnego. Jakość produktów raczej przeciętna.

Dziękujemy, Mirosław R
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji wszystko fajnie się ze sobą zgrywa - pyszna pizza, włoska muzyka w tle, klimatyczny wystrój i świetna obsługa. Na pewno odwiedzimy to miejsce nieraz, szczerze polecamy!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, wegoorz

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!