Super rejs z kapitanem Andre Santos :)

Bardzo polecam opcje 30 min szybko sprawnie i zabawnie :) bardzo miło, przy każdej grocie, skale... Przeczytaj więcej

RudaAneta
Polecam!

Wybraliśmy się ze znajomymi na express tour (30 min) na prawdę polecam. Przewodnik Mendez naprawdę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
sik0rskis
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 139)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na express tour (30 min) na prawdę polecam.
Przewodnik Mendez naprawdę masssniutko.

Dziękujemy, sik0rskis
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Wybraliśmy opcję express 30 min, przepiękne widoki z niesamowitym przewodnikiem, który wpływa do najmniejszych jaskiń. Szybki powrót z dodatkowymi atrakcjami. Córka była pod wrażeniem.

1  Dziękujemy, Agata G
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcje express 30 min i byliśmy zachwyceni tytułowy sternik wymiata. Mega profesjonalista z poczuciem humoru, dobrze mówi po angielsku naprawdę za taka cenę mega 30 minutowa przygoda i te widoki ....

1  Dziękujemy, mateuszstachowicz
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy wersję 1.15min,przepiękne widoki , przesympatyczny kapitan A.Santos sama jazda motorówka dla dzieci była niezła frajda polecam w 100%

Dziękujemy, 289marzenac
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcję express tour, 30 minut podczas których nasz skiper Fabio oprowadził nas po przepięknych jaskiniach w klifach, mimo ogromnych fal z niebywałą precyzją prowadził naszą motorówkę a w drodze powrotnej przewiózł nas skacząc po falach. Niesamowite wrażenia, dzieci super zadowolone, żałowali że tak krótko

Dziękujemy, Erwineczek