Zjawiskowe miejsce

Piękny zakątek. Miło można spędzić czas samemu, z przyjaciółmi czy rodzina z dziećmi. Piękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
BP0107
Katowice, Polska
Przepiękne miejsce

Przepiękne miejsce z niesamowitymi formacjami skalnymi. Trasa niezbyt wymagająca technicznie dla... Przeczytaj więcej

Mariusz O
Bielsko-Biała, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Przepiękne miejsce. Warto się tam wybrać w ładną pogodę. Podczas deszczu nie ma się gdzie schować . Formacje skalne robią niesamowite wrażenie. Blisko do stacji kolejowej . Restauracje i stragany handlowe są w okolicy.

1  Dziękujemy, Kasiaboo79
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy byłam pierwszy raz w tym miejscu to zrobiłam wielkie wow! Za drugim razem wcale nie było inaczej! Piękne miejsce, które naprawdę warto odwiedzić! Dużo ludzi, momentami korkuje się na szlaku ale i tak jest pięknie!
Polecam!

Dziękujemy, marfab93
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Świetne miejsce na niewymagający spacer, fajne widoki, skały robią wrażenie. Spacer nie wymaga dobrej kondycji czy umiejętności technicznych, warto tu być rano ze względu na kolejki w późniejszych porach, polecamy przejscie z Adrspach przez Teplickie Skały.

Dziękujemy, Raczej T
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

W to miejsce warto wybrać się z każdego punktu naszego kraju, ale w szczególności jeżeli jesteśmy na wakacjach czy urlopie w okolicach Karpacza, Szklarskiej Poręby czy innych bliskich miejsc, to tu nie można a trzeba się wybrać. Można zorganizowaną wycieczką lub na własną rękę. Nie ma żadnych problemów z załatwianiem biletów, pomocą itp. ponieważ praktycznie wszyscy tu mówią po polsku. A samo miejsce jest urzekające. Człowiek przenosi się na chwilę w innych świat, który trzeba zobaczyć. Największe wrażenie robi wejście główną historyczną bramą to Skalnego Miasta. Warto się również wybrać na mały rejs po jeziorze. Sam rejs jest bardziej współczesną bajką opowiadaną przez Flisaków ale gwarantuje 25 minut śmiechu.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce z monumentalnymi skałami zatopionymi w zieleni okolicznych lasów. Można powiedzieć magiczne jeśli doda się do tego kręcone tu "Opowieści z Narni". Jest bardzo cicho - właściwie nie słychać żadnych ptaków czy zwierząt.
Trasy są różnej trudności: można wjechać na wózku inwalidzkim czy z wóezkiem z dzieckiem, lecz jest też trasa dla ytrawnych piechurów po zróżnicowanym i miejscami trudnym terenie.

My zaczeliśmy od Adrspach i krótkiej trasy nad jeziorem by potem dojśc do wodospadu i wrócić koló Pałacyku. Zajęło nam to ładnych kilka godzin ze względu na podziwianie tych magicznych i monumentalnych skał. Samo światło zmieniające siew ciagu dnia jest wspaniałym teatrem.

Miejsce jest bardzo zadbane pod względem ścieżek, map, etc. Zgubić się nie można. Jednak infrastruktura wokół samego wejscie jest dość uboga - radzę zaopatrzyć się w suchy prowiant, wodę wcześniej i zrobić sobie piknik już po wyjściu na teren gdzie wolno siadać na trawie.

Serdecznie radzę wybrać ciepły i słoneczny dzień najlepiej w tygodniu gdy ruch jest nieco mniejszy. Można dojechać kolejką, a samochód najlepeij zostawić na parkingu tuż przy dworcu kolejowym - mimo dużego ruchu nie mieliśmy problemu z parkowaniem

Dziękujemy, edit8505