“Deszczowa sobota ☔”

Karczma Słowiańska "Na Podgrodziu"
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Owidz)
Opis: Położona w malowniczej okolicy, Karczma Słowiańska-Na Podgrodziu, zapachem pysznej domowej strawy, urzeknie Cię zanim w niej usiądziesz. Smak tradycyjnych dań przeniesie Cię w domowe zacisze, gdzie babcie i mamy lepiły pierogi a z kuchni w niedzielny poranek roznosił się aromat rosołu. Goszcząc w naszej Karczmie poczujesz się jak w domu!
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z widokiem na słowiańskie grodzisko Owidz, miła i szybka obsługa oraz pyszne jedzenie - polędwiczki drobiowe, warzywa grillowane z kaszą i żeberka, wszystko mniam, mniam

Dziękujemy, malgorzatap-k

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Jadłam kruche placki ziemniaczane kaszubskie z pieczarkami , pychota, polecam. Obsługa również bardzo miła

Dziękujemy, najlepsza14
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na rodzinny weekendowy wypad.Bardzo fajny słowiański gród do zwiedzania i zabawy.Po wszystkim można bardzo smacznie zjeść.Mało ludzi ale chyba to trzeba zaliczyć na plus.Polecam

Dziękujemy, prezes112
Zrecenzowano 6 lutego 2019

Porcje-uczciwe, solidne, słuszne - takie na Wielkiego Głoda.
Jedzenie - (zamówiliśmy kaczkę i szynkę z dzika)doskonale przyrządzone, Kaczka upieczona w punkt, kluseczki maślane, doskonałe, buraczki oraz kapusta modra-chrupiące ale nie surowe.
Obsługa - uśmiechnięta, pomocna, sympatyczna.
Piwo - regionalne, świeże, smaczne, zimne.
Cena: 99 PLN za obfity obiad z piwem i herbatą - cena niewygórowana za tak pyszne i olbrzymie porcje
POLECAM!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kosciej77
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

niektóre dania był przeciętne, inne wprost przecudowne. Moje serca zaskarbił beczkowany kwas chlebowy! Otoczenie i obsługa zdecydowanie na plus.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, szuptysiator

Karczma Słowiańska "Na Podgrodziu" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard, Pomorskie

Starogard Gdański, Pomorskie
Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Słowiańska "Na Podgrodziu"? Podziel się wrażeniami!