Weekend w winnicy :)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
P_Kajzerka
Piekary Śląskie, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Do Winnicy wybraliśmy się na dłuższy sierpniowy weekend, skorzystaliśmy z noclegów, degustacji oraz obiadów. Cały pobyt oceniamy bardzo dobrze - duża 5 z + , pokoje czyste ładnie urządzone bardzo komfortowe, do dyspozycji gości jadalnia wraz z kuchnią ( ekspres, mikrofalówka itp.) oraz barkiem ( wina piwa soki przekąski - rozliczane pod koniec pobytu), kolejna jadalnia wraz z kącikiem zabaw dla dzieci, taras, sklepik, znajduje się w budynku obok. Miejsce bardzo klimatyczne, urocze widoki - winogrona na wyciągnięcie ręki, duże podwórko z placem zabaw dla dzieci ( dla nas to dosyć istotne gdyż podróżowaliśmy z 2 dzieci). Na miejscu możliwość skorzystania z wyżywienia - śniadania, obiady, kolacje. Menu obiadowe przygotowywane wedle życzenia oraz na ustaloną z gośćmi godzinę - za co bardzo duży plus :) Jedzenie bardzo smaczne - polecamy kaczkę :) Opcja obowiązkowa to oczywiście zwiedzanie piwniczki wraz z degustacją win - można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Wina dobre, obsługa bardzo sympatyczna choć mówiąca głównie w języku Słowackim z komunikacją nie było problemów :) idealne miejsce aby odpocząć i się wyciszyć POLECAMY !!

1  Dziękujemy, P_Kajzerka
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych