Dzikie małpy

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019
jardeley
Małpy skaczą niedościgle, Małpy robią małpie figle, Niech pan spojrzy na pawiana: Co za małpa, proszę pana!

Zrecenzowano: 15 grudnia 2018
Kazio1962
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 016)

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć. Małp jest ogrom, biegają, skaczą, i bawią się. Wygląda to niesamowicie i pięknie. Uważajcie z karmieniem, bo małpy lubią wyrywać jedzenie i drapać - to jednak dzikie zwierzęta. Jeśli zachowacie ostrożność będzie ok. Można wjechać do pewnego momentu skuterem potem dla chętnych jest możliwość wejścia na punkt widokowy

1  Dziękujemy, jardeley
Zrecenzowano: 15 grudnia 2018

Parę minut skuterem i z gwarnego miasta przenosimy się na planetę, a raczej wzgórze małp :). Bestie rozpuszczone przez turystów siedzą leniwie na kraju drogi ( a czasami na jej środku) i czekają na łakome kąski rzucane przez odwiedzających. Małpy to małpy, tak więc za nic mają ekologicznie nastawione turystki, które przybyły nakarmić dzikie stworzenie- skończyło się jedzenie!? Nie, co tam, dawaj jeszcze, a jak nie, to pokaże zęby lub sama otworzę torbę ! :)) . Uważajcie na nie ! Są cwane i bezczelne, potrafią otworzyć plecak i wyjąć co im, w ich mniemaniu, się należy. A jeżeli będziesz niegrzeczny, to zaraz skrzykną kuzynów, którzy narobią hałasu i zademonstrują kto tu rządzi! :) . Miejsce warte odwiedzenia i poznania naszych dalekich krewnych, którzy stadnie oczekują na Waszą wizytę! Polecamy. ;)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
3  Dziękujemy, Kazio1962
Zrecenzowano: 13 października 2018

Jeździmy po Świecie za nietypowymi atrakcjami.
Ta dodatkowo jest za darmo- tzn za pokonanie ok.
3 km górki dla aktywnych. Uważajcie na małpki. To są dzikie zwierzęta a ugryzienie kończy się zastrzykiem przeciw wściekliźnie w szpitalu...
Zachowując zdrowy rozsądek, jesteśmy w stanie uniknąć kłopotów i zrelaksować się w naturalnym środowisku

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 328mirekk
Zrecenzowano: 25 lutego 2018

Monkey Hill to miejsce jak najbardziej warte polecenia jeżeli chcecie zobaczyć małpy żyjące w (prawie) naturalnym środowisku. Trzeba na nie uważać: po pierwsze rozdrażnione potrafią ugryźć (widzieliśmy taką akcję), po drugie są mega wścibskie, "szabrują" koszyki skuterów, torby, kaski. Gdy próbowałem zrobić jednej z nich zdjęcie chciała mi ukraść telefon, było trochę szarpaniny, są nawet zdolne do wkładania łap do kieszeni (też widzieliśmy). W przewodniku przeczytaliśmy, że na końcu drogi jest Monkey Hill View Point - nie trudźcie się, nic tam nie ma, nie byliśmy jedynymi, którzy szukali na daremno tego miejsca... Na ostatnim przed szczytem zakręcie jest inny punkt widokowy.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
1  Dziękujemy, D3547XGadamr
Zrecenzowano: 27 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Warte odwiedzenia wzgórze, na którym żyją małpy, trzeba jednak uważać, bo są wścibskie i potrafią zabierać różne rzeczy

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, monikan223