Zrecenzowano 24 listopada 2017

Jestem zadowolony z pobyty, piękny ogród, czysto, wygodne przestronne pokoje z wygodnym łóżkiem. Miła i sprawna obsługa. Basen hotelowy z atrakcjami, miło sie wypoczywa. Polecam hotel. Lokalizacja idealna blisko plaży. Posiłki smaczne.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hilton Hotels & Resorts
Dziękujemy, grzegorzc355
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HiltonPhuketArcadia, General Manager, Hilton Phuket Arcadia Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 grudnia 2017

Dear grzegorzc355,

Thank you very much for taking the time to write your detailed and gracious review about the experience you had while recently staying at the Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa.

I am very delighted to read your comments about your recent stay and glad that you found the location to be convenient, the product and service levels of the resort to your satisfaction and that you would feel confident to ‘ … recommend the hotel’. It has been a great pleasure to have you stay with us.

grzegorzc355, we do believe your insight and comments will inspire other discerning travelers to visit our magnificent island, and we hope they will select the Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa for their stay experience.

Thank you very much once again for your generous feedback, we most certain do look forward to welcoming you “Home” upon your next return visit to the Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa to experience not only our services but also discover the charming Greenery and Landscape of our resort.

Until your next return visit,

Kind regards,

Markus Kaliss
General Manager
Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

Zrecenzowano 4 lutego 2017

Postaram się nie rozpisywać, chociaż będzie ciężko ;) Byliśmy w Hilton Arcadia na swojej podróży poślubnej. Zacznijmy od hotelu - jest to kompleks kilku obiektów usytuowanych na dużym obszarze z dwoma jeziorami, wieloma basenami i pięknymi widokami. Polecam pierwszego wieczoru iść na spacer po hotelu i jego obszarze, można odkryć wtedy różne ciekawe ścieżki spacerowe i miejsca, a będzie przy tym też bardzo romantycznie (pięknie podświetlane baseny) :) Przejdźmy do pokoju. Dostaliśmy apartament Junior Suite 1190 w Lotus wing na przedostatnim piętrze (teoretycznie 11., a praktycznie na 9. piętrze). Długi balkon, widok na całą okolicę od strony Karon plus widok na morze - coś pięknego. Polecamy Lotus wing :) Pokój ładny, może brakowało nam nieco więcej miejsca na poskładane ubrania (jakby w części szafy były półki to by było idealnie). Sejf w pokoju był za darmo, WIFI także. Jeśli chodzi o łazienkę to jest zarówno prysznic, jak i wanna ale w wannie nie ma słuchawki prysznicowej i wodę można wlewać tylko małym kranem, także było to niepraktyczne i nie korzystaliśmy. Kosmetyki hotelowe były dobre. Pokój sprzątany codziennie wraz z uzupełnianiem butelkowej wody pitnej, zostawialiśmy codziennie napiwki dla Pań sprzątających, które były przesympatyczne i w sumie nawet pod wieczór uzupełniano nam po raz drugi wodę :) Na śniadania (od godz. 6 do godz.11 - bardzo fajne godziny, można zjeść przed wyjazdem na wycieczkę) mieliśmy do wyboru dwie restauracje, jedną przy recepcji a drugą Buon Apetito Italian. Chodziliśmy do włoskiej, gdyż była usytuowana przy jeziorze, także widoki były przepiękne i nie było też tyle ludzi, co w tej pierwszej-głównej, a jedzenie było identyczne w obu. Muszę przyznać, że przez dwa tygodnie śniadania mi się trochę nudziły. Było cały czas to samo plus tajskie jedzenie na ciepło, które się zmieniało, ale raczej nie mieliśmy ochoty na ostre jedzenie z samego rana. Mimo tego, śniadanie w takiej scenerii zawsze smakowało i naprawdę trzeba pochwalić świetną obsługę :) Jeszcze jedna dodatkowa atrakcja śniadań - ptaki, które atakowały puste stoliki w poszukiwaniu pożywienia - nieraz się nieźle uśmialiśmy. Raz zamawialiśmy jedzenie do pokoju i było smaczne i nie jakoś strasznie drogie, natomiast kolacje w hotelowych restauracjach były drogie, dużo droższe niż w dobrych restauracjach na mieście, także nie korzystaliśmy. Napiszę jeszcze trochę o lokalizacji - plaża była przy samym hotelu (trzeba było przejść przez ulicę) i muszę przyznać, że w najlepszym miejscu, nie było tłoku. Wychodząc w stronę plaży z hotelu idąc w prawo można dojść do centrum Karon (ok 15 min), a w lewo w stronę Kata (15 - 25 min). Polecamy stronę Kata - jest lepsza i większa, dużo większy wybór restauracji, sklepów, drinków na ulicy (Mohito - pycha :), no i nawet w Kata było taniej. Taksówki spod hotelu były w tych samych cenach co taksówki na mieście, więc nie opłacało się chodzić i szukać lepszych cen. Niektóre ceny były ustalone z góry, ale jak zmieniało się coś w trasie to można się było targować :) Podsumowując nasz pobyt w hotelu - byliśmy zachwyceni całym otoczeniem i świetną obsługą oraz widokiem z pokoju :) Śniadania nie były urozmaicane, natomiast należy pamiętać, że to nie hotel all inclusive. Nie braliśmy udziału w "życiu nocnym" w hotelu, gdyż Lotus wing znajduje się dalej od recepcji i tak naprawdę nie wiedzieliśmy, czy są jakieś wieczorne rozrywki czy nie (jakąś muzykę na żywo słyszeliśmy, ale czy było coś poza tym - nie wiem). W deszczowy dzień graliśmy w squasha (300Baht/godz), graliśmy też w tenisa, mieliśmy swój sprzęt więc było za darmo (wypożyczenie sprzętu chyba 300Baht). Z chęcią wrócilibyśmy jeszcze raz :) POLECAMY

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, stejsik
Zrecenzowano 29 września 2016

Hotel naprawdę przeciętny... obsługa bardzo niemiła w czasie zameldowania... za to obsługa w lobby barze bardzo mila i uprzejma.. standard pokoi pozostawia wiele do życzenia... hotel bardzo duży dlatego warto zarezerwować pokój w konkretnej części tego molocha

Data pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Bartosz D
Zrecenzowano 15 marca 2015

Zatrzymałam sie w tym hotelu na tydzień w pokoju typu Delux suite. Najfajniejsze co oferuje hotel to bardzo wygodne łóżka i świetna pościel. Mój apartament miał widok na morze, z którego można było podziwiać niesamowite zachody słońca. Obsługa klienta doskonała, począwszy od powitania/ kwiaty, napoje, ręczniki/poprzez 24 godzinny serwis. W trakcie pobytu otrzymaliśmy list od dyrektora hotelu z owocami, bez żadnej przyczyny- co było bardzo miłe. Płaza jest bardzo blisko, ale jest pozbawiona uroku, woda raczej brudna.Hotel bardzo dobry, ale okolica raczej średnia. Na Phuket sie raczej nie wybieram, mnóstwo Rosjan

• Data pobytu: kwiecień 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, DJAnnBo
Zrecenzowano 2 lutego 2015

Jest to duży kompleks hotelowy z wszelkimi udogodnieniami dla gości położony w malowniczym miejscu.Kilka budynków położonych blisko ładnej plaży (oddziela jedynie ulica dwupasmowa).Na terenie hotelu 3 baseny, siłownie, spa i kilka restauracji.W pobliżu kilka restauracji, sklepów,salonów spa i masażu.Obsługa hotelowa perfekcyjna i chętna do pomocy. Pokoje hotelowe przestronne i czyste z balkonami.Duża i wygodna łazienka.
Śniadania zadowolą wymagających klientów,wybór jest spory a jedzenie świeże i smaczne.
Pobyt w hotelu jest komfortowy i mimo,że w jest to jeden z większych hoteli na phukecie jest przytulnie i cicho.Zdecydowanie najlepsze miejsce w tej części wyspy.
Przy hotelu postój taksówek (trzeba się targować) którymi można dojechać do Patong (miasteczko ze sklepami, restauracjami, klubami i życiem nocnym-Bangla).Polecam spróbowanie lokalnej kuchni poza hotelem,kuchnia tajska jest świeża i bezpieczna a jednocześnie bardzo tania.
Dla osób ceniących sobie bezproblemowy wypoczynek, widoki oraz ceniących spokój, idealne miejsce.
Jedyną wadą był płatny internet w pokojach.Bezpłatny internet wifi dostępny jedynie w lobby.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje deluxe z widokiem na morze.Im wyższe piętro, tym lepszy widok.
  • Data pobytu: kwiecień 2014, podróż ze znajomymi
7  Dziękujemy, Mariusz K