“Polecam kawe i gofry”

Wakacyjna slow life cafe
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Gąski)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polecam kawy, szczególnie mrożoną! Bardzo smaczne gofry, dzieciom bardzo smakował Gofr Krecik (specjalość firmy). Miejsce położone przy wejściu na plaże. Można usiąść na leżakach w cieniu drzew, bardzo urokliwe miejsce.

Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Polecam ostrożnie. Z opisu by wynikało że miejsce to taka perełka w Gąskach. W rzeczywistości jest nieco słabiej. Fakt: bardzo przyjemnie, z dala od zgiełku, modnie, wygodnie. Kawa: może być, lody: no nie wiem, koktajle: to polecam!
Wiem, że to początek sezonu i na pewno za rok i tak tu zajrzę zweryfikować własną ocenę. Póki co to raczej czwórka z plusem.

Dziękujemy, Josephine_Tulce

Wakacyjna slow life cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gąski, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Wakacyjna slow life cafe? Podziel się wrażeniami!