Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na polskim wybrzeżu. Domki nowiutkie z pełnym wyposażeniem i takim, jak podano w opisie. Ośrodek położony przy samej plaży. Zapewnione miejsce parkingowe.

A najważniejsze to profesjonalna obsługa. Zawsze uśmiechnięta Pani Magda pomaga gościom zarówno na etapie rezerwacji jak i w czasie pobytu w ośrodku.

Na pewno wrócimy do Natural Resort w Gąskach!

Dziękujemy, tomaszg198
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Domek i otoczenie bardzo nam siępodobało, ale zachowanie właścicieli, którzy 'upierali' się w dniu naszego wyjazdu, że smażyliśmy w domku rybę rano (wyjeżdżaliśmy o godz.9 rano) mimo zakazu w regulaminie to było bardzo słabe, my pokazujemy, że robiliśmy jajka na śniadanie a oni się upierali, ze na pewno nie. Takie podejscie do wynajmująceych? Trochę szacunku się należy. A może wystarczyłoby zamontować okap nad kuchenką, jeśli korzystanie z kuchenki nie jest wskazane w domku za ponad 4tyś.tygodniowo?
Gdyby nie ta sytuacja i podejście właścicieli, którzy uznają tylko własne zdanie to byłoby ok.
Jeszcze jedno co nas zdiwiło to brak ręczników, można byłoi ręczniki wypożyczyć odpłatnie oraz z grilla można korzystać dopoiero po uiszczeniu dodatkowej opłaty.

Dziękujemy, ulaaaaaa
Zrecenzowano: 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze urzadzone domki,wszystko nowe,zadbane i przede wszystkim czyste. Przesympatyczni właściciele, zawsze chętnie służą radą w poznaniu okolicy.Basen i plac zabaw to duży plus przy wyjazdach z dziećmi. Bliska odległość od plaży. Zdecydowanie polecam!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, dariabryjak
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Świetne miejsce ,blisko płazy wszystko na najwyższym poziomie,świetny urlop dla rodzin z dziećmi !!!!!domki komfortowe ,czyściutkie,basen z podgrżewana woda i fantastyczny płac zabaw,urokliwe miejsce,naprawdę polecam ,warto tam przyjechać

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Dorota K