Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Tropicana Family to idealne miejsce dla rodzin. Mnostwo atrakcji dla dzieci na terenie okiektu. Wspaniali przyjazni wlasciciele. Tutaj dzieci sie swietnie bawia, a rodzice odpoczywaja :) W Bobolinie jest wszystko czego potrzeba, a zarazem cisza spokoj, brak tlumow ! My wracamy za rok i wam rowniez polecam :)

Dziękujemy, MrsSylwia
Zrecenzowano: 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Nowe domki , super atrakcje dla dzieciaków , plac zabaw , rowery, gokarty ,hulajnogi , bawialnia w której mieści się basen z piłkami , bilard , piłkarzyki i kino letnie . Każdy domek posiada grill duży taras dwa pokoje salon z kuchniąw pełni wyposażona i łazienkę z prysznicem. Do każdego domku przynależy jeden parking na samochód. Jest brama zamykana i monitoring. Polecam.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, 264pawe_m