“Najlepsze jedzenie w okolicy”
Gospoda Obora — recenzja

Gospoda Obora
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Bobolin)
Zrecenzowano 4 września 2019

Odwiedzaliśmy "Oborę" będąc na urlopie codziennie. Wszystko świeże, bardzo ładnie podane i przede wszystkim pyszne! Bardzo miła obsługa, która potrafi doradzić w doborze jedzenia. W meny każdy znajdzie coś dla siebie. Dla moich dzieci był pyszny rosół, pomidorowa, naleśniki na słodko lub po prostu frytki. Dla dorosłych wybór był większy :) Ja polecam Babę ziemniaczaną 5 serów (o ile dobrze pamiętam nazwę) - była tak dobra, że podczas 5 wizyt jadłem ją dwa razy :) Polecam!!

Dziękujemy, Karol W

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo zniechęcającej nazwy, wybraliśmy się do Obory i wróciliśmy jeszcze dwa razy w ciągu dwóch tygodni.
Jedliśmy wątróbkę ( dobra, choć panierowana) z ogromną ilością surówek; naleśniki z malinami ( dwa naleśniki ośmiolatka zjadła z wielkim apetytem); pierogi ruskie ( uznane za bardzo dobre przez wielbicieli tychże); babkę ziemniaczaną bikini ( nie zachwyciła męża); żurek ( bardzo sycący); sałatkę z kaczką ( może z powodzeniem zastąpić główne danie- wiele plastrów kaczki było miłym zaskoczeniem); filet z piersi kurczaka ( uwaga- ogromna porcja).

Z restauracji w pobliżu to nasz najlepszy wybór. Do tego w dobrej cenie- byliśmy 5 osobowa rodziną, 2+3, za posiłki płaciliśmy między 100 a 150 złotych.

Obsługa miła, jedzenie podawane szybko, choć niestety nie dla wszystkich jednocześnie do stolika.

Daję 4 gwiazdki za braki w menu i słabą babę.

Dziękujemy, joannajak
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W ostatnim tygodniu 2 razy gościliśmy w oborze Baba jak zwykle rewelacyjna, smak 4 serów po prostu miazga. Wątróbkę taką dobra to chyba raz w życiu jadłem. Po roku nieobecności w tym lokalu trzeba stwierdzić że dalej wszystko jest na wysokim poziomie. Goraco polecamy!!!

Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam: babka z sosem borowikowym, babka 4 sery, sandacz w sosie borowikowym, kopytka ze skwarkami i serem. Wszystko wyśmienite. Najlepsza baba z 4 serami. Jak my bylismy kazde danie sypali pietruszką i borówkami. Na wielk i plus to że można z psami.

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Profesjonalna obsługa, przyjemny wystrój, wygodny parking i bardzo dobre jedzenie. Bylismy na obiedzie trzy razy w ciągu tygodnia, dojeżdżaliśmy z Dąbek. Dania wydawane bardzo sprawnie, porcje duże, w przypadku piersi z kurczaka wręcz ogromne. Warto przyjechać do Obory.

Dziękujemy, Marcin P

Gospoda Obora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Darłowo, Zachodniopomorskie

Dąbki, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Obora? Podziel się wrażeniami!