“Bana z klasa”
Gospoda Obora — recenzja

Gospoda Obora
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Bobolin)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W ostatnim tygodniu 2 razy gościliśmy w oborze Baba jak zwykle rewelacyjna, smak 4 serów po prostu miazga. Wątróbkę taką dobra to chyba raz w życiu jadłem. Po roku nieobecności w tym lokalu trzeba stwierdzić że dalej wszystko jest na wysokim poziomie. Goraco polecamy!!!

Dziękujemy, Rafał S

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam: babka z sosem borowikowym, babka 4 sery, sandacz w sosie borowikowym, kopytka ze skwarkami i serem. Wszystko wyśmienite. Najlepsza baba z 4 serami. Jak my bylismy kazde danie sypali pietruszką i borówkami. Na wielk i plus to że można z psami.

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Profesjonalna obsługa, przyjemny wystrój, wygodny parking i bardzo dobre jedzenie. Bylismy na obiedzie trzy razy w ciągu tygodnia, dojeżdżaliśmy z Dąbek. Dania wydawane bardzo sprawnie, porcje duże, w przypadku piersi z kurczaka wręcz ogromne. Warto przyjechać do Obory.

Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienie drugiej danie karkówka , kluski śląskie w sosie borowikowym, obiad bardzo smaczny sos to poezja smaku obsługa profesjonalna czas oczekiwania krótki daje maksymalnie 5 gwiazdek i polecam.

1  Dziękujemy, tadeuszlew
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytanych opiniach spodziewałam się czegoś lepszego. Jedzenie Ok, bez szału. Dłuuugo się czeka na obsługę...

1  Dziękujemy, Renata C

Gospoda Obora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Darłowo, Zachodniopomorskie

Dąbki, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Obora? Podziel się wrażeniami!