“Mogło byc lepiej”
Karczma Pod Strzechą — recenzja

Karczma Pod Strzechą
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Dzierżenin)
Opis: W połowie drogi pomiędzy Legionowem a Pułtuskiem, w dolinie Narwi leży miejscowość Dzierżenin, a w niej nasza gospoda inna niż wszystkie, słynąca z gościnnej atmosfery oraz smacznej kuchni - „Karczma pod Strzechą”.

Całkiem miłe i przytulne miejsce. Do dań głównych podawane jest czekadełko...Chlebek wyśmienity, niestety smalczyk ze skwarkami to tylko biała tłusta mazia gdzie skwarki nie uświadczysz... szkoda. Zupki szybko podane- smaczne. Niestety drugie dania pozostawiają wiele do życzenia. Popracujcie nad plackami ziemniaczanymi bo psują smak całkiem dobrych potraw. Placki to jakaś porażka. Deser. SUFLET coś wspaniałego warto zajechać chociażby tylko na ten deser

Dziękujemy, karolkarolek

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Po wejściu - przytulna atmosfera, wystrój w stylu zakopiańskim, czyli dobrze rokuje. Na wstępie podano czekadełko - czyli smalec z chlebem. Smalec znośny, pieczywo czerstwe. Następnie dwie zupy - żurek staropolski z jajkiem i kiełbasą oraz zupa pomidorowa z domowym makaronem. Obie jakby ktoś do nich po kilogramie soli dosypał. Po interwencji u kelnera, okazało się, co było do przewidzenia, że zupy cały dzień stoją w podgrzewaczu, a co za tym odparowują i wysalają się. Jak widać, kucharzowi nie chce się podgrzać określonej ilości dla klienta, tylko idzie na łatwiznę. Zupy wymieniono, tym razem już nie były słone, ale bardzo przeciętne. Na drugie zamówiliśmy ryby. Filet z sandacza smażony podawany na sosie kurkowym i okonki smażone podawane na sosie szpinakowym. Myśleliśmy, że będą z patelni, okazuje się, że smażone w głębokiej fryturze i do tego w ohydnej panierce. Do tego sos kurkowy do sandacza smakował, jakby go ktoś już ze sto razy odgrzewał. Dodatkiem był miks sałatek z czego jedna z białej kapusty skwaszona i sos tatarski - zepsuty. Ja rozumiem, że zamawiając kilka dań, coś może nam bardziej lub mniej smakować, ale to co zaprezentował kucharz Karczmy Pod Strzechą, to zwykły skandal. Znam większość restauracji na trasie Warszawa Pułtusk i wszędzie gdzie zawitałem, nie miałem zastrzeżeń. Tu byłem po raz pierwszy i ostatni. Nie polecam!

Dziękujemy, pultuszczak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny się nie zawiedliśmy, po bezowocnych poszukiwaniach w miarę przywoitego miejsca, gdzie nakarmia małych i dużych, na maksa głodni dotarliśmy Pod Strzechę. Smaczne domowe jedzenie, słuszne porcje, więc jeśli w oczekiwaniu pochłonie się czekadełko (dwa rodzaje świeżego pieczywa ze smalcem i domowym kiszony ogórkiem), to można mieć problem ze z jedzeniem dania głównego. Obsługa sympatyczna i sprawna, no i ceny niewygórowane. Polecamy!

Dziękujemy, robaluj
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem na obiedzie!
Mega smacznie, domowo, duże porcje! Ceny bardzo atrakcyjne.

Fajne czekadełko.
Zupa smaczna.
Sok z wyciskanych owoców bardzo dobra cena.

Danie główne smaczne, możliwość zamiany dodatków.

Miła sprawna obsługa.

Dziękujemy, Dj_Lokker
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, smaczne i szybko podane dania, cenowo bardzo poprawnie.
Czas oczekiwania umila czekadełko.

Dziękujemy, Andrzej F

Karczma Pod Strzechą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieporęt, Gmina Nieporęt

Byłeś(-aś) w Karczma Pod Strzechą? Podziel się wrażeniami!