“Trzymają poziom :)”

Dworek Hołny - Restauracja
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Sejny)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo ładny lokal i fajna miejscówka (żona stwierdziła, że gdybyśmy mieli się pobrać ponownie to właśnie tam by chciała :) ). Trzeci rok z rzędu korzystaliśmy z usług tego miejsca przy okazji naszego urlopu na Sejneńszczyźnie.
Jedzenie bardzo smaczne (żeberka wręcz rewelacyjne! ryba w tym roku taka sobie, w zeszłym roku była lepsza, naleźniki z serem bardzo dobre), niestety wyraźnie droższe niż innych lokali w tych rejonach (można powiedzieć, że na poziomie restauracji w dużych miastach). Obsługa w tym roku znacznie lepsza niż rok temu (wtedy przez obsługę odpuściliśmy kolejne dwie planowane tam wizyty).
Goście mogą dodatkowo korzystać z plaży z pomostem na jeziorze oraz jest plac zabaw dla dzieci czy nawet boiska do siatkówki i chyba też piłki nożnej.

Dziękujemy, mkcharlie

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna klimatyczna restauracja. Można zjeść świeże i pyszne regionalne potrawy i trunki. Dla par z dziećmi duży plac zabaw.

Dziękujemy, Mateusz F
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Nie tak łatwo tu trafić, ale jak ktoś już ktoś raz znajdzie drogę, to zawsze chętnie wraca. Warto w drodze na Litwę zadać sobie odrobinę trudu, by tu zawitać. Stanowczo lepiej widoczny jest lokal, gdy jedzie się od strony Augustowa. Przybywający od strony Litwy zwykle mijają zjazd, znajdujący się za barem Morena. Jak zwykle przemiła, kompetentna obsługa i smaczne dania, także z ryb słodkowodnych. Żony miętus był wyśmienity. Mój sandacz na delikatnych placuszkach z cukinii moim zdaniem odrobinę przesolony. Gdy następnym razem będę w okolicy z pewnością tu znów zajadę.

Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe i klimatyczne miejsce na końcu Polski. Przczytulnie, miła muzyka w tle. Obsługa pomocna, ale nie do końca zorientowana. Pytałam o desery bez laktozy--bez odpowiedzi . Czas oczekiwania dość długi,ok 45 min.Ale było warto. Pierś kacza pyszna, najlepsza jaką dotąd jadłam, rozpływała się w ustach, dobrze dobrane dodatki-sos wiśniowy znakomity,do tego mięciutkie kopytka. Minus za gotowe desery. Smaczne, ale nie tego oczekiwałem po takim miejscu. Ceny średnie. Obiad uwieńczony miłym spacerem nad piękne jezioro Hołny. Za jakiś czas chętnie tam wrócę.

Dziękujemy, Agnieszka Joann... S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie położone i wykończone miejsce. Spacer po posiłku nad jezioro polecam.
Obsluga szybka, sprawna i miła. Polecam pierś kaczki, stynki, sielawe w occie i krem z ryb. Warto.

Dziękujemy, Rodek73

Dworek Hołny - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hołny Mejera, Województwo podlaskie
Sejny, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Dworek Hołny - Restauracja? Podziel się wrażeniami!