Pocztówkowe krajobrazy

Świetny spacer

Zrecenzowano: 14 maja 2018
Beatka M
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 417)

Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Cudowne miejsce. Najlepiej przyjechać z samego rana. Mało ludzi i brak problemu z parkingiem (6 euro P2), a i zdjęcia można zrobić bez bohaterów drugiego planu. Sceneria bajkowa, zapierająca dech. Toalety, punkty gastro, wypożyczalnia łódek, sklep z pamiątkami. Spokojny spacer dookoła jeziora razem z fotkami i postojami na odpoczynek i nacieszenie oczu widokami, zajmie super spędzone 1-3 h.

Dziękujemy, Defiks
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Przepiękne miejsce. Mało ludzi. Znakomite widoki. Prosta ścieżka. Przejście na godzinę spokojnym tempem. Spokojnie można połączyć z przejazdem dłuższej trasy. Polecam wybrać od lewej strony start bo jest ciekawsze przejście. Poszłam w klapkach i to był strzał w dziesiątkę bo w połowie drogi mogłam sobie boso przejść przez strumyk (alternatywnie w butach można przejść przez drewnianą kładkę). Wejście do parku jest za free. Parking w porządku. Nie można latać dronem, ale to nic nowego we Włoszech w zasadzie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Beatka M
Zrecenzowano: 14 stycznia 2018

Cudowne jezioro w Dolomitach, piękne widoki, ale.
No właśnie, trzeba tam dojechać wcześnie rano, aby móc napawać się pięknem tego miejsca.
Jeżeli się spóźnicie, to będziecie musieli przebijać się przez tłumy ludzi, których najważniejszą misją jest zrobienie sobie selfi nad brzegiem jeziora.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Vivacolor
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2017

Podobno to najladniejsze jezioro w Dolomitach. Otoczenie jeziora przypomina nieco polskie Morskie Oko, chociaz uroda nieco mu brakuje. Spacer sciezka dookola jeziora nawet dla malo wprawnych nie nastrecza wiekszych trudnosci. Jadac droga prowadzaca przez doline Val Pusteria warto zboczyc 8 km i wjechac boczna dolina praktycznie pod sam brzeg jeziora ( sporo miejsc parkingowych). A samo jezioro znajduje sie na wysokosci okolo 1500 m.n.p.m. czyli podobnie jak Morskie Oko.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 20 września 2016

Jezioro z krystaliczną wodą , na południu piękne czerwone zerwy Croda di Becco. Fajna trasa wokół jeziora, z odnogą do rifuggio Fojedora - trasa łatwa nawet dla dzieci. My szliśmy z Villabasa na piechotę więc w sumie wycieczka na prawie cały dzień. Tłumów nie było, choć na samotność raczej nie liczcie.
Wracając warto zatrzymać się w restauracji 'Hotel Lago di Breis' na lunch, jedliśmy tu super makarony z leśnymi grzybami.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, 50krzysztofo