“Plac zabaw dla dzieci plus restauracja”
Bar & Grill Krępsko — recenzja

Bar & Grill Krępsko
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Szydłowo)
Zrecenzowano 6 września 2019

Umiejscowienie zabawek dla dzieci przy samym wejściu i stolikach może i jest wygodne dla rodziców ale upierdliwe dla całej reszty, która chciałaby przez chwilę wytchnąć w podróży, przydałoby się jakieś rozdzielenie stref. Porcje faktycznie wielkie i prezentują się zachęcająco ale jakościowo średnio. Wolałabym o połowę mniejszą porcję ale z lepszych składników. Jadłam naleśniki z serem i bitą śmietaną. Ser był nieokreśloną mazią o smaku wanilinowym a "bita śmietana" to mieszanka tłuszczów roślinnych ze spreja. Gołąbki bardzo dziwne: zbita masa mięsa i ryżu, jakby razem zmielone (chyba). Dobre ziemniaki z koperkiem i surówka. Panie na szczęście uwijają się szybko, bo dłuższe siedzenie wśród wrzasków i pisków byłoby już nie do zniesienia.

Dziękujemy, AnnaM7922

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Mega jedzenie! Nie mogę polecić innego miejsca na dobry obiad czy to z dziewczyną, chłopakiem, rodzina, znajomymi. Super obsługa z wysoką kulturą i zrozumieniem klienta. Jeszcze raz Polecam To miejsce!

Dziękujemy, Tom Z
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzice i dzieci mega zachwyceni -
Pyszne potrawy - bardzo duże porcje.
Niebo w gębie!
Będziecie często tutaj wracać

Dziękujemy, Arkadiusz_Ania
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pamiętam kiedy jadlam tak pyszny obiadek. Ładnie wyglal i jeszcze lepiej smakowal. Olbrzymie porcje. Jestem tu zawsze kiedy tylko jest okazja. POLECAM

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy punkt na trasie na rodzinny obiad. Wszystko smaczne i świeże , jest jedna uwaga aby ziemniaki były smaczniejsze nie powinny być trzymane w wodzie zbyt dużo wody się wyczuwa poza tym super

Dziękujemy, inzynierkoszalin

Bar & Grill Krępsko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar & Grill Krępsko? Podziel się wrażeniami!