“Pysznie tu jest!”
Bar & Grill Krępsko — recenzja

Bar & Grill Krępsko
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Szydłowo)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Mega jedzenie! Nie mogę polecić innego miejsca na dobry obiad czy to z dziewczyną, chłopakiem, rodzina, znajomymi. Super obsługa z wysoką kulturą i zrozumieniem klienta. Jeszcze raz Polecam To miejsce!

Dziękujemy, Tom Z

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzice i dzieci mega zachwyceni -
Pyszne potrawy - bardzo duże porcje.
Niebo w gębie!
Będziecie często tutaj wracać

Dziękujemy, Arkadiusz_Ania
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pamiętam kiedy jadlam tak pyszny obiadek. Ładnie wyglal i jeszcze lepiej smakowal. Olbrzymie porcje. Jestem tu zawsze kiedy tylko jest okazja. POLECAM

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy punkt na trasie na rodzinny obiad. Wszystko smaczne i świeże , jest jedna uwaga aby ziemniaki były smaczniejsze nie powinny być trzymane w wodzie zbyt dużo wody się wyczuwa poza tym super

Dziękujemy, inzynierkoszalin
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem polecam to miejsce wszystkim.Jedzenie przepyszne obsługa przemiła, miejsce przepiękne.Napewno tu wrócimy jeszcze nie raz.Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni!!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Beny198320

Bar & Grill Krępsko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar & Grill Krępsko? Podziel się wrażeniami!