“Niedziela”

Restauracja Nad Rozlewiskiem
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Dobrzyca)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo ladne, obsługa karygodna nie miła zmanierowana i beszczelna, nie polecam a wręcz będę odradzac wizyty w tak przepięknym miejscu, nie rozumiem czemu właściciele pozwalaja na takie traktowanie gości KATEGORYCZNIE ODRADZAM

1  Dziękujemy, 772kamil

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Chłodnik b. dobry, żurek dobry, natomiast reszta potraw z dość ubogiej karty... pozostawia wiele do życzenia, również pod względem cen. Polędwica z dorsza, 160 zł/kg, chyba najdroższa na tej półkuli, na pewno droższa niż nad morzem, a przy tym okropnie słona. Wszystkie dodatki, nieważne czy to frytki, czy kapusta zasmażana - 8 zł. Pierogi z mięsem okropne, ciasto grube i twarde, farsz półsurowy. Golonka poprawna, kaczki nie próbowaliśmy. Tak więc jeśli ktoś nie jest bardzo głodny, niech wpada na zupę i piwko, bo miejsce i widoki rzeczywiście urokliwe. Natomiast jak ktoś chce zjeść smacznie i w przystępnej cenie, nie polecam.

2  Dziękujemy, 721karolinag
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Bardzo smaczne jedzenie i urokliwe miejsce, jedzenie naprawdę Super, Dla przejeżdżających tą trasą POLECAM!!

Dziękujemy, Król Z
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, choć za tę cenę mało wyszukane. Ogólnie cena nieadekwatna do jakości. Miejsce przyjemne, niestety z obsługą gorzej.

Dziękujemy, 962margas
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce piękne jednak ogromnym minusem jest to, że pomimo iż restauracja nie jest ekskluzywnym lokalem tylko zadbanym zajazdem przy drodze to nie można wejść z psem.

Dziękujemy, ludius98

Byłeś(-aś) w Restauracja Nad Rozlewiskiem? Podziel się wrażeniami!