Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel bardzo fajny, polecam. Blisko Konakli ok. 20min spacerkiem lub Alanya bus pod samo targowisko. W hotelu fajne miejsca dla dzieci, plac zabaw, mini klub, trampoliny i basen ze zjeżdżalnia. Zjeżdżalnia trochę krótko otwarta. Jedzenie dobre, nam brakowało owoców. Na plaży przekąski i w wyznaczonych godzinach lody. Plaża żwirowa. Cały czas jest ratownik. Nie trzeba rezerwować wcześniej leżaków, jest dużo miejsca. Pokój ok. Z animacji nie korzystaliśmy - dużo po rosyjsku. Bardzo dużo Rosjan. Są oczywiście lepsze hotele w Turcji ale Club Sun heaven nie jest zły. Polecam. To był udany pobyt.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Julis1986
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel szkoda że jest tak daleko od centrum Alanya. Do konakli kilka minut dolmuszem ale niestety tam sie malo dzieje. W październiku jedna restauracja otwarta dłużej. Jedzenie bardzo smaczne ale najlepsze zupy:) plaża przejście tunelem w ciągu dnia przekąski w barze. Hotel zadbany baseny czyste. Polecam

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Paulinalinka
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018

Pobyt 2+1(jedenastolatek) od 16 lipiec.
Zalety:czysto,miła obsługa (część niestety mówi tylko po rosyjsku i turecku),prywatna plaża z barem przy hotelu,2 baseny odkryte jedna zjeżdżalnia +1 kryty basen ,darmowe sauny,fantastyczny basen dla maluchów ze zjeżdżalniami,pokoje w budynku de lux na dobrym poziomie
Wady:dno morza kamieniste(to nie są małe kamyczki tylko głazy nawet przy małych falach bardzo duże zagrożenie złamaniem nogi lub inną kontuzją),lata świetności darmowych leżaków na plaży dawno przeminęły,bardzo dużo gości przy posiłkach problem ze znalezieniem wolnego stolika(zwłaszcza w części klimatyzowanej),99% gości pochodzenia rosyjskiego,tylko wieczorne animacje i tylko w języku rosyjskim.
P.S.polecam walutę dolary lub tureckie liry ,często liczą dolar euro 1 do 1.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, arturtito
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

Z siedmiu budynków w ramach całego kompleksu w dwóch są pokoje de lux, w pozostałych standardowe pokoje, ale są czyste i zadbane. Największą zaletą tego hotelu jest szeroka, piaszczysta(wąski pas kamyków)plaża z ratownikiem i strażnikiem pilnującym bezpieczeństwa wypoczywających, z bezpłatnymi leżakami (około 300), materacami i ręcznikami, z barem z przekąskami (hamburgery, pizza) i napojami typu Fanta czy Sprite oraz piwem. Hotel zapewnia też turystom różne rozrywki, np pokazy tańców tureckich, pokaz sztuczek iluzjonisty, codzienna dyskoteka na plaży oraz różnorodne animacje w ciągu dnia. Posiłki są raczej monotonne, ale nigdy nie wyszłam głodna. Dodatkowo w godz. 23-24 jest późna zupa. W lodówkach w pokojach i obok stołówki zawsze dostępna jest woda mineralna, darmowa. Nie oszczędzają na alkoholach. Największa wada to słabo działający internet. Turcy są tam mili i uprzejmi, a nawet przyjaźnie nastawieni do gości hotelowych.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Beataaaaa
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018

Hotel przerósł nasze oczekiwania, bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, pobyt 2 dorosłych + 3 latka+16 latek, pokój rodzinny (nr.pokoju 404,blok4) dodam,że NIE "De luxe" - pokój około 60m2, 2 sypialnie+ salon - rewelacja, komfort totalny. Jedzenia mnóstwo, wybór dla każdego. Super brodzik dla małych dzieci ze zjeżdżalniami, wielki atut własna plaża z leżakami, parasolami,ręcznikami i barem All z przeróżnymi przekąskami, pyszne lody itd.... Animacje dla dzieci super. Za taką cenę to naprawdę pierwszy raz ( a jeździmy od 11 lat) tak miło nas zaskoczył hotel.

Ps: Dodam,że nie jesteśmy z " tych" wymagających, nie oczekujemy luksusów tylko wygody i chociaż w pokoju były meble starszego typu to dla nas komfortem było to,że mamy z mężem "własną,osobną sypialnię :) "

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Barbara M