“Restauracja warta odwiedzenia ”
Mulk Checz Kaszebsko — recenzja

Mulk Checz Kaszebsko
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Miszewko)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie porcje.. aż za duże!! Miła, fachowa obsługa i zawsze przyjemna atmosfera

90  Dziękujemy, kawoszka12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Kierownik ds. PR, Mulk Checz KaszebskoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za przemiłe słowa! Cieszymy się, że tak ciepło wspomina Pani restaurację Mulk! Zapraszamy do ponownej wizyty!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo miła, uśmiechnięta, sprawna obsługa. Pyszna czernina i pieczone kacze udka. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to wielkość porcji. Są zbyt duże, ale lepiej chyba na bogato :-)

Dziękujemy, drAlexPreusse
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Mulk Checz KaszebskoOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że polubiłeś Mulk. Zapraszamy ponownie oraz zachęcamy do zabrania resztek na wynos! :)

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Najpierw plusy:
- bardzo dobre pierogi z jagodami, nawet zamówiłam jedną porcję na wynos do domu.
- dobra ryba

Inne dania:
- golonka, bardziej gotowane niż pieczona, bardzo duża ilość tłuszczu.
Tęsknię za golonkami z dzieciństwa.
Tutaj niestety kupa tłuszczu, zero chrupkiej skórki. Niestety większość restauracji ma słabe golonki, już nawet zastanawiam się czy one śą teraz pół gotowe kupowane gdzieś hurtowo ...
- udka z kurczaka za twarde i za suche
- smalec to totalna pomyłka, jakaś biała maż bez smaku ze znikomą ilością skwarek. Wręcz niesmaczny.

Szkoda. Tyle słyszałam o Mulku, a tu takie rozczarowanie.

Dodatkowo nie podobał mi sie zapach na sali.

Dziękujemy, eatsmartenjoy

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że nasze pierogi oraz ryba Ci zasmakowały. Najwyraźniej reszta dań nie trafiła w Twój gust, gdyż są to potrawy, które nasi Goście zawsze chwalą. Dziękujemy jednak za uwagi, które na pewno zapamiętamy. Wszystkie potrawy oraz produkty przygotujemy samodzielnie, gdyż zależy nam na jakości. Zapraszamy ponownie, może uda nam się zmienić Twoje zdanie przy kolejnej wizycie!

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Na wizytę namówił nas syn. Wielkie dzięki. Oczywiście w niedziele zamawiał stolik. Ale wrażenia doskonałe. Już samo otoczenie zachęca do odwiedzenia karczmy. Przywitała nas kaszubska muzyka na żywo. Zamówiliśmy 4 różne potrawy i mogliśmy czekać na nie posilając się chlebem ze smalcem i ogóreczkiem. Potrawy przynióśł bardzo uprzejmy kelner po ok. 12 minutach. Wszystkie razem. Moje żeberka były wysmienite. Pozostali biesiadnicy również chwalili swoja potrawkę z kurczaka (część ze względu na wielkość spakowana do domu), pierogi i kaczkę. Potem pożegnaliśmy kangurka w zagrodzie i w drogę.....

Dziękujemy, Marek W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Mulk Checz KaszebskoOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za tak obszerną i miłą opinię! Zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że przypadła do gustu Wam nasza kuchnia oraz atmosfera. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jak zawsze po wizycie wychodzę objedzony. Obsługa sympatycznych dziewczyn bez zarzutu, krótki czas oczekiwania na dania. Smakowita zupa krem z raków i jak zwykle bez zarzutu zupa ryba, dnia mięsne - porcje bardzo duże, schabowy i żeberka bardzo dobre. Następnym razem muszę spróbować deserów. Miejsce do polecenia

Dziękujemy, klincz

Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się, że nasza kuchnia przypadła Panu do gustu. Zapraszamy ponownie na pyszne desery!

Mulk Checz Kaszebsko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mulk Checz Kaszebsko? Podziel się wrażeniami!