“Ogromne porcje i gwarna atmosfera ”
Karczma Bida — recenzja

Karczma Bida
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Bolesław)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bida jest sprawdzoną karczmą, gdzie każdy podróżny znajdzie tutaj stolik niezależnie od godziny. Jedzenie jest okay, ale smakowego szału nie ma. Porcje są ogromne i od serca, tak że każdy wyjdzie najedzony do syta. Tak naprawdę, to istnieje poważne ryzyko przejedzenia! W karczmie jest gwarno i czasem gra skoczna muzyka, nawet w środku nocy.

Dziękujemy, olazrm

Zrecenzowano 1 lipca 2019

Wpadliśmy tam przypadkiem w drodze do Krakowa i słowo "wpadliśmy" najlepiej oddaje sytuację !
O jedzeniu oprócz tego, że porcje są duże, nie da się powiedzieć niczego dobrego.
Byłem tam pierwszy i na pewno ostatni raz !

Dziękujemy, Jurek14
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na wysokim poziomie od wielu lat. Kelnerki bardzo ciekawie ubrane, wystrój całego miejsca na plus. Jedzenie bardzo dobre, a porcje naprawdę spore. Dań w menu jest bardzo dużo, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Daje jednak 4 gwiazdki, a nie 5 z powodu zamawiania przy barze oraz małej ilości sandacza, którego zamówiłem (zdjęcie nr 1) oraz rodzynek w szarlotce. Mogę jednak z czystym sumieniem polecić to miejsce.

Dziękujemy, 836andrzejp
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne ,obsługa bardzo miła,porcje olbrzymie.Minusem jest zamawianie przy barze i zbyt duża ilość dań w karcie.wrocimy na 100%

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, nowius
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy drugi raz i ponownie jedzenie świetne. Jeden minus to fakt, że trzeba pofatygować się z zamówieniem do bufetu (jak w fast foodzie).

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, smieci

Karczma Bida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesław, Małopolskie
Rabsztyn, Małopolskie

Olkusz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Bida? Podziel się wrażeniami!