“Dramat !”
Karczma Bida — recenzja

Karczma Bida
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Bolesław)

Absolutnie nie polecam ,ceny kosmicznie drogie ,łazienki brudne zaniedbane a co do jedzenia ...no właśnie przyjeżdżam tu od dawna ...na początku jedzenie dobre zadbane, teraz natomiast zdarzają się coraz częściej wpadki to za tak wysoka cenę!Sałata przesolona i to nie do zjedzenia,surówki mdłe w smaku takie nijakie wyglądają jak za czasów PRL.Danie z wątróbka w roli głównej 30 zł no dramat jest jej Ok 450 gram! Śmieszne!Ale najgorszy był jednak PLACEK PO GORALSKU!koszt 30 zł za placek cienki do tego twardy jak podeszwa składający się zupełnie z samej maki i niestety najgorsze że upieczony na starym oleju podlegającym zapachem ryby!!!!!!!!!!na nim było parę skwarkow boczku dosłownie A to wszystko pod pierzynką najtańszego ochydnego w smaku sera żółtego.Ja pytam po robicie takie świństwa Przecierz widzicie że W placku nie ma ziemniaków tylko maka że pieczony jest na starym oleju z ryby!że sera jest za dużo w stosunku do placka!że danie powinno kosztować z 15 A nie 30 zł bo nie posiada żadnych składników które sugerowalyby taka cenę!jestem zniesmaczona i nie wiem czy kiedyś do was wrócę bo mimo nie zbyt dobrych opini w Internecie nic z tym nie robicie!

Dziękujemy, niespodzianka84

Polecam, miło i przytulnie. Obsługa szybka i mila co wiecej mozna pisac. POLECAM, polecam, polecam !!!

Dziękujemy, WaldemarM199

Od lat jakość spada zamiast rosnąć. Czas oczekiwania na barszcz czerwony 35 minut - zimny. Pierogi z jagodami z oferty dnia wysuszone jakby od dwóch dni leżały nie przykryte na wierzchu i oczywiście zimne. Frytki zimne. Sztućce brudne. Traumatyczne doświadczenie.

Dziękujemy, O2404NRtomw

Wizyta w karczmie to najgorsze moje doświadczenie kulinarne od bardzo długiego czasu. Z dawnej Bidy nie zostało już nic poza nazwą. Lokal nadrabia i ratuje się ogromnymi porcjami Ale nie tędy droga. Potrawy nie mają smaku. Są utopione w tłuszczu i serze najniższej jakości A do tego tluste mączne i niesmaczne sosy. Każde danie na jedno kopyto maksimum gramatury plywajace jak belt w sosach i ogromnych ilościach najtańszego żółtego sera.
Nawet pieczony ziemniak zamiast zostać podany z masłem gzikiem i surowkami tonie w tłuszczu, a do tego jakby mało było zdrowego sosu i topionego żółtego sera dostajemy na talerzu dwa kawałki bagietki zapieczonej w tym samym tlustym serze. Smak zupełnie zabity. Jedzenie ciężkie. Niesmaczne. To ostatnia moja wizyta w tym miejscu I szczerze nikomu nie polecam. Bo nie ilość w gastronomii jest najważniejsza.

Dziękujemy, rajtorm
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję 2.09. gościć w Bidzie.
Miło wspominam pobyt, jedzenie szybko podane, porcje monstrualnie wielkie, cena też wysoka, ale ilość oraz jakość jedzenia warta jest tych pieniądzy. Polecam tradycyjne kluski śląskie i roladke oraz grillowanego łososia.
Wnętrze może trochę ciemne i lekko przytlaczające ilościom "góralskich ozdóbek", a może to wina deszczu za oknem. Dobry zjazd z trasy, parking przed restauracją. Toalety czyste i przestronne. Polecam i napewno wrócę choćby zrobić fotorelacje wielkich porcji :)

Dziękujemy, Wanilove86

Karczma Bida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olkusz, Małopolskie
Bolesław, Małopolskie

Rabsztyn, Małopolskie

Olkusz, Małopolskie
Trzebinia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Bida? Podziel się wrażeniami!