“Giganty!”
Karczma Bida — recenzja

Karczma Bida
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Bolesław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Największe porcje, z jakimi miałam do czynienia. Polecam jeden obiad na dwie osoby, inaczej trzeba prosić o zapakowanie na wynos. Bywają duże kolejki, ale warto poczekać na wolny stolik. Spory parking. Polecam !

Dziękujemy, Agnieszka W

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Byliśmy przejazdem pierwszy i ostatni raz,porcje bardzo duże jedzenie samo w sobie pycha ale obsługa okropna , nie dość że czekaliśmy 40 minut na zamówione jedzenie to jeszcze zamówienia pomylili. Więcej napewno nie pojedziemy.

Dziękujemy, Muszka_aa
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny zawitałem do Bidy. Tym razem nie padało. Postanowiłem zamówić flaki oraz, że jestem zwolennikiem makaronu pod każdą postacią postawiłem na Carbonare. Już na sam widok miski (bo talerzem tego nie można nazwać) stwierdziłem, że będzie problem z pomieszczeniem drugiego dania. Pół kg flaków i drugie pół kg makaronu. Wszystko świetnie doprawione. Obsługa bardzo sprawna. Ogólnie-jak ktoś lubi dużo i smacznie zjeść za nie wielkie pieniądze to nie ma innej możliwości jak tu.

Dziękujemy, Maciowy m
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jedna gwiazdka za kasjera w okularach(Karol), bardzo nieprzyjemny oraz można było odnieść wrażenie jakby był zmuszany do tej pracy.

Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka miala byc pieczona, smakowala i wygladala jak wyjeta z rosolu. Za kawelek kaczki z zupy za 46 pln to przesada. Nigdy wiecej.Szkoda tylko kasy. Placek ziemniaczany surowy i mieso w gulaszu twarde. Kiedys bylo o wiele lepiej, jedzenie bylo smaczniejsze. Bylam tu ostatni raz i nikomu tez nie polecam.

Dziękujemy, Moniculka11

Karczma Bida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olkusz, Małopolskie
Bolesław, Małopolskie

Rabsztyn, Małopolskie

Olkusz, Małopolskie
Trzebinia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Bida? Podziel się wrażeniami!