“Wyśmienicie”
Karczma Bida — recenzja

Karczma Bida
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Bolesław)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny zawitałem do Bidy. Tym razem nie padało. Postanowiłem zamówić flaki oraz, że jestem zwolennikiem makaronu pod każdą postacią postawiłem na Carbonare. Już na sam widok miski (bo talerzem tego nie można nazwać) stwierdziłem, że będzie problem z pomieszczeniem drugiego dania. Pół kg flaków i drugie pół kg makaronu. Wszystko świetnie doprawione. Obsługa bardzo sprawna. Ogólnie-jak ktoś lubi dużo i smacznie zjeść za nie wielkie pieniądze to nie ma innej możliwości jak tu.

Dziękujemy, Maciowy m

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jedna gwiazdka za kasjera w okularach(Karol), bardzo nieprzyjemny oraz można było odnieść wrażenie jakby był zmuszany do tej pracy.

Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka miala byc pieczona, smakowala i wygladala jak wyjeta z rosolu. Za kawelek kaczki z zupy za 46 pln to przesada. Nigdy wiecej.Szkoda tylko kasy. Placek ziemniaczany surowy i mieso w gulaszu twarde. Kiedys bylo o wiele lepiej, jedzenie bylo smaczniejsze. Bylam tu ostatni raz i nikomu tez nie polecam.

Dziękujemy, Moniculka11
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W Bidzie zawsze można najeść się do syta. Porcje są ogromne a ceny przystępne. Jedyna wada to czystość, a właściwie jej braki. Pajęczyny i kurz na licznych dekoracjach. Pomimo zawsze panującego tam tłoku posiłki wydawane są szybko.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mariawT714NB
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule, niestety NIE polecam.
Zamówiłam z mężem flaczki, pierogi z mięsem i golonkę.
Flaczki były nawet ok ale reszta straszna jak za taką cenę. Pierogi rozgotowane a golonka według mojego Męża była niezbyt świeża. mięso było suche i GUMOWE!!!!!!

BYLISMY W KARCZMIE DWA LATA TEMU I BYŁO O WIELE LEPIEJ A DZIŚ.. TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE.

PS. i jeszcze pojemnik na jedzenie... 1,50zł... śmieszne.

Dziękujemy, Karolina C

Karczma Bida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olkusz, Małopolskie
Bolesław, Małopolskie

Rabsztyn, Małopolskie

Olkusz, Małopolskie
Trzebinia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Bida? Podziel się wrażeniami!