Stratford City

“Jedzenie było bardzo pyszne świeże ”

White Goose Magda Gessler
Nr 14 wśród 39 Restauracje (Stratford City)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było bardzo pyszne świeże bardzo polecam tą restaurację Atmosfera była przemiła tak samo załoga restauracji fakt restauracja jest mała ale bardzo przytulna ceny som adekwatne do swiezosci podanych potraw pierogi z kaczki jak i ruskie rozpływały się w ustach schab tak samo polecam

Dziękujemy, Dreamer725143gaga

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie , pyszne drinki . Niestety restauracja bardzo mała , przez co nie czujesz się komfortowo siedzą blisko innych osób . Ceny adekwatne do dań .

1  Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest przepysznie! Odwiedzilismy dziś White Goose, wbrew wszystkim złym opiniom postanowiliśmy się sami przekonać jak naprawdę jest. Mieszkamy 5min pieszo od restauracji. Od momentu telefonicznej rezerwacji kiedy Pani zrobiła na mnie ogromnie miłe wrażenia do samego końca czuliśmy się usatysfakcjonowani obsługa i jedzeniem. Dla czterech osob zamówiliśmy kilka pozycji starterów, dwie zupy, dwa dania główne i kilka dodatków. Trudno wybrać co było najlepsze gdyż wszystko było na 5+. Na szegolna uwagę zasługuje tatar, rosół, ruskie pierogi i kasza pęczak z podgrzybkami. Niestety na mieliśmy już miejsca na desery ale to powód by napewno zagościć u was jeszcze raz! I UWAGA teraz najlepsze! Porcje są po prostu ogroomne jak na prawdziwa polska tradycje przystało! Wzięliśmy nawet resztę na wynos! A zapłaciliśmy? 100£ za wszystko czyli po 25£ na osobę! Jeśli ktoś twierdzi ze jest drogo to najwidoczniej nie jada w restauracjach w Londynie! Jest bardzo TANIO! Za tak wysoka jakość i olbrzymie porcje to naprawdę nic. BRAWO! Super mieć namiastkę Polski w Londyńskim szale. Dziękujemy i napewno wrócimy!

Dziękujemy, EvelinW88
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Bywalismy często w restauracji przed tzw "rewolucją" P.Gessler. Dzis z narzeczoną postanowiliśmy pójść na polski obiad. Spotkalo nas ogromne rozczarowanie. Na zamowiony posiłek czekaliśmy ponad 40 min. Z MENU nie było nic ciekawego do wyboru. Ceny kosmiczne. Zamówiłem schab z kością z kapustą zasmażaną. Otrzymałem schab gdzie kość była większa od mięsa. Pod schabem leżała kapusta. Ziemniaki trzeba było dokupić bo w zestawie dania nic juz nie było oprócz sosu. Wyszliśmy z restauracji głodni. Kto w ogóle układał Menu i ustalił cennik? Chyba jedna z niewielu polskich restauracji na obczyźnie kojarzy się wszystkim Polakom z dobrym polskim jedzeniem. Niestety tego nie ma. Jedzenie jest niesmaczne. Drogie. Ciasta serwowane w połowie nie przypominają tych z poprzedniej restauracji. Miała być sympatyczna niedziela spedzona na wspólnym polskim obiedzie. Wyszło ogromne rozczarowanie. Po takim obiedzie poczułem się triche oszukanym. Nigdy nie wrócę i ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Dziękujemy, arcam7
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Jedzenie było bardzo dobre w dobrej cenie. Obsługa bez zarzutu. Wystrój bardzo przyjemny. Polecam serdecznie!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra K

White Goose Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stratford City, Greater London

Byłeś(-aś) w White Goose Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!