Zapisz
Niesamowita przygoda :)

szczerze polecam, nigdy wcześniej nie nurkowałem ale Paweł rozwiał wszelkie obawy, bardzo dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
LukaszZet
Nurkowanie w Montaña Amarilla

Nurkowanie z Anią i Pawłem było fantastyczne! Czuliśmy się z nimi bardzo bezpiecznie. Szczerze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 listopada 2020
BackPacker783015

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2020

Nurkowanie z Wet Monster to niezapomniane przezycie. Właściciele to bardzo otwarci i weseli ludzie. Super sprzęt, niesamowite miejscowki, pełen profesjonalizm. Polecam każdemu kto chce spróbować nurkowania na Teneryfie

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2020
Dziękujemy, juliaannas2020
Zrecenzowano: 8 lipca 2020

Rozpoczęcie przygody nurkowej z WETMONSTER to największa przyjemność jaka może każdego spotkać.
Genialna obsługa, profesjonalne podejście do klienta, świetna lokalizacja to czyni WetMonster miejscem wyjątkowym.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2019
Dziękujemy, F5075ZVmarekb
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2020

najlepsze centrum nurkowe na Teneryfie- jak nurkować to tylko z Nimi :) nieważne czy jesteś zaawansowany czy początkujący- super instruktorzy zawsze pomogą i sprawią, że nurkowanie bedzie niezapomnianym przeżyciem. Z własnego doświadczenia jako początkujący nurek- bardzo polecam i napewno jeszcze kiedyś sie spotkamy :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2020
Dziękujemy, IzabelaMZG
Zrecenzowano: 24 marca 2020

Wspaniała przygoda, Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, szkolenie w 100% profesjonalne, znakomite warunki do nurkowania

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2020
Dziękujemy, 15zalewfrombork88
Zrecenzowano: 21 marca 2020

Najfajniejsi ludzie na wyspie :) profesjonalni, zabawni, bardzo cierpliwi , sprawili że pod wodą czułam się bezpiecznie i co najważniejsze chcę tam wrócić!! Zarażają swoją pasją!!! Do zobaczenia ;)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2020
Dziękujemy, J6366FKaleksandraw