Zapisz
Super!

Pełen profesjonalizm, dobry sprzęt, przystępne ceny, super obsługa i extra ekipa! Pozdrawiam i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
KonradJamroz
Niesamowita przygoda :)

szczerze polecam, nigdy wcześniej nie nurkowałem ale Paweł rozwiał wszelkie obawy, bardzo dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 lutego 2021
LukaszZet

Zrecenzowano: 8 lipca 2020

Rozpoczęcie przygody nurkowej z WETMONSTER to największa przyjemność jaka może każdego spotkać.
Genialna obsługa, profesjonalne podejście do klienta, świetna lokalizacja to czyni WetMonster miejscem wyjątkowym.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2019
Dziękujemy, F5075ZVmarekb
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2020

najlepsze centrum nurkowe na Teneryfie- jak nurkować to tylko z Nimi :) nieważne czy jesteś zaawansowany czy początkujący- super instruktorzy zawsze pomogą i sprawią, że nurkowanie bedzie niezapomnianym przeżyciem. Z własnego doświadczenia jako początkujący nurek- bardzo polecam i napewno jeszcze kiedyś sie spotkamy :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2020
Dziękujemy, IzabelaMZG
Zrecenzowano: 24 marca 2020

Wspaniała przygoda, Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, szkolenie w 100% profesjonalne, znakomite warunki do nurkowania

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2020
Dziękujemy, 15zalewfrombork88
Zrecenzowano: 21 marca 2020

Najfajniejsi ludzie na wyspie :) profesjonalni, zabawni, bardzo cierpliwi , sprawili że pod wodą czułam się bezpiecznie i co najważniejsze chcę tam wrócić!! Zarażają swoją pasją!!! Do zobaczenia ;)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2020
Dziękujemy, J6366FKaleksandraw
Zrecenzowano: 26 stycznia 2020

Centrum poświęca całą uwagę klientowi. Wykupiłem usługę pierwszego nurkowania - instruktor wyjaśnił wszystko cierpliwie a następnie cały pobyt pod wodą czuwał nad bezpieczeństwem. POLECAM !

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2020
Dziękujemy, Krystian C