Zapisz
Niesamowita przygoda :)

szczerze polecam, nigdy wcześniej nie nurkowałem ale Paweł rozwiał wszelkie obawy, bardzo dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
LukaszZet
Nurkowanie w Montaña Amarilla

Nurkowanie z Anią i Pawłem było fantastyczne! Czuliśmy się z nimi bardzo bezpiecznie. Szczerze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 listopada 2020
BackPacker783015

Zrecenzowano: 4 kwietnia 2020

najlepsze centrum nurkowe na Teneryfie- jak nurkować to tylko z Nimi :) nieważne czy jesteś zaawansowany czy początkujący- super instruktorzy zawsze pomogą i sprawią, że nurkowanie bedzie niezapomnianym przeżyciem. Z własnego doświadczenia jako początkujący nurek- bardzo polecam i napewno jeszcze kiedyś sie spotkamy :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2020
Dziękujemy, IzabelaMZG
Zrecenzowano: 24 marca 2020

Wspaniała przygoda, Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, szkolenie w 100% profesjonalne, znakomite warunki do nurkowania

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2020
Dziękujemy, 15zalewfrombork88
Zrecenzowano: 21 marca 2020

Najfajniejsi ludzie na wyspie :) profesjonalni, zabawni, bardzo cierpliwi , sprawili że pod wodą czułam się bezpiecznie i co najważniejsze chcę tam wrócić!! Zarażają swoją pasją!!! Do zobaczenia ;)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2020
Dziękujemy, J6366FKaleksandraw
Zrecenzowano: 26 stycznia 2020

Centrum poświęca całą uwagę klientowi. Wykupiłem usługę pierwszego nurkowania - instruktor wyjaśnił wszystko cierpliwie a następnie cały pobyt pod wodą czuwał nad bezpieczeństwem. POLECAM !

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2020
Dziękujemy, Krystian C
Zrecenzowano: 12 stycznia 2020

Polecam Wet Monster! instruktorzy powadzą kursy z dbałością o bezpieczeństwo i komfort uczestników, do kursantów podchodzą z życzliwością a do wspólnego nurkowania z zaangażowaniem. Tworzą centrum nurkowe, w którym jest przyjemnie posiedzieć i porozmawiać o nurkowaniu, tutaj czeka na gości kawka, a przed wejściem leżaczek na słońcu ;) Nie są im obojętne losy przyrody i wpływ człowieka na nią, co też jest wartością. Mam za sobą pierwszy kurs i ochotę na kolejne.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2019
Dziękujemy, MagPnur