Perfect

Było cudownie wspaniale poziom na najwyższym piedestale ...miło uprzejmnie godne polecenia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
patrycjakonin28
Nieziemskie przeżycie 👌

👌Profesjonalne, bezpieczne, bardzo miło nas przyjeliscie, polecam w 100 % każdemu nawet dzieciaki... Przeczytaj więcej

jolanta5806
Irlandia

Zrecenzowano: 21 października 2018

Moje pierwsze spotkanie z nurkowaniem odbyło się w świetnej atmosferze.Pełen profesjonalizm całej kadry Wet Monster. Mogę polecić każemu zaczynającemu jego przygodę z nurkowaniem jak i chcącemu ją kontynuować.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Jarek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pawel_Pytasz, Właściciel, Wet Monster Dive CenterOdpowiedź udzielona 22 października 2018

Dziękujemy Jarku :)

Mamy nadzieję że jesz wspólnie zanurkujemy w przyszłości ;)

Pozdrawiamy
Paweł, Ania i Jarek
WET MONSTER Polska Szkoła Nurkowania Teneryfa

Zrecenzowano: 20 października 2018

Bardzo fajna ekipa, pomocna, profesjonalnie przygotowana. Ciekawe miejsce do nurkowania. Warto skorzystać.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, rysp73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pawel_Pytasz, Właściciel, Wet Monster Dive CenterOdpowiedź udzielona 21 października 2018

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię i wspólne nurkowanie :)

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Ania, Paweł i Jarek
WET MONSTER Polska Baza Nurkowa na Teneryfie

Zrecenzowano: 20 października 2018

Bardzo kompetentna organizacja nurkowania. Duże poczucie bezpieczeństwa. Miła atmosfera. Właściciele chętni do pomocy przy poznawaniu wyspy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jacek G

Bardzo dziękujemy za opinię i wspólne nurkowanie :)

Pozdrawiamy
Ania, Paweł i Jarek
WET MONSTER Polskie Centru Nurkowe na Teneryfie

Zrecenzowano: 19 października 2018

Z WET MONSTER nurkowaliśmy po raz pierwszy. Ania z Pawłem są profesjonalistami, którzy wszystko dokładnie nam wytłumaczyli i pokazali.
Baza nurkowa jest w świetnym miejscu w miejscowości Costa del silencio, do miejsca nurkowania idzie się na pieszo około 3 minuty, a pod woda są super widoki, ponieważ jest tam rezerwat (Montana Amarilla)!
Super przygoda polecamy każdemu!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 143ilonam
Zrecenzowano: 16 października 2018

Świetnie się bawiłem na wspólnym nurkowaniu. Nurkowanie wraz z zdjęciami to miła pamiątka z wakacji. Całość atrakcji trwała około godziny. Instruktor dba o bezpieczeństwo i samo nurkowanie a naszym obowiązkiem jest tylko patrzeć i oddychać tak samo jak na powierzchni. Baza nurkowa profesjonalnie urządzona a instruktorzy dbają o dobrą atmosferę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Robert D